| cristina_1839 a întrebat:

Este ceva joc in care trebuie sa construiesti un oras de la zero, canalizare, cladiri etc. Ii reativ vechi, il jucam acum vreo 5 ani cred. Nu stiti cum se numeste? Ii ceva cu 3000 parca. Si eventual un site pe care il gasesc.

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Sim City 3000. da este si sim city 4. e mai diferit putin.

10 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Heya. mersi pentru funditawinking

| alecs871 a răspuns:

Sim City parca big grin
Cred ca au aparut mai multe variante acumhee hee, vezi care din ele o sa iti placa.

| Sadiss a răspuns:

Deci stiu vreo 3 sau 4 jocuri de genul
Pharaoh
Zeus Master of Olympus
Caesar III
Caesar IV
si mai era ceva cu poseidon
sper sa iti placa. au grafica slaba dar e ceva de genul sa iti faci orasul tau sa iti evoluezi casele sa faci monumente zeilor s. a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.orase3000.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sim city 3000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da extita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu
de loc:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| ombladon156 a răspuns:

Sim city 3000 dar mai bine e sa incerci sim city 4 fiindca este un pic mai nou