| aleeee a întrebat:

Este o seara placuta de toamna. Afara se face deja intuneric. John isi pune o cagula pe fata, ia un sac si pleaca de acasa...
Dupa o ora se intoarce cu sacul plin, isi scoate cagula de pe fata si se culca.
Este important de precizat ca nu a facut nimic ilegal.
Unde a fost John?

Răspuns Câştigător
| Jul. a răspuns:

La "colindat" de Halloween? laughing

9 răspunsuri:
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Era Halloween si s-a costumat in hot.In sac avea dulciuri.

| kiss1 a răspuns:

Probabil la colindat,rolling on the floor, pai s-a mascat, nu? Unde altundeva sa plece?rolling on the floor

| RikarDo a răspuns:

Sa adune gunoiul de pe strada.
Sa adune cartofi, porumb.

| irina20 a răspuns:

La colindat!
laughing

| medex3 a răspuns:

Sa o omoare pe soacra'sa ca nu o mai suporta.
Glumeam.La colindat de Halloween.
Am si o intrebare: Cu ce seamana o jumatate de portocala? raspuns:[cu cealalta jumatate]

| KlaudyaAddha a răspuns:

A fost ls colindat de Halloween. S-a costumat in hot si in sac avea probabil dulciuri sau sacul facea parte din costum

identitate
| identitate a răspuns:

A fost la Mc Donald's sa-si ia mancare.Nu putea sa mearga altfel pentru ca i-a sugerat lui Boc taxa anti-fast-food, preocupati fiind amandoi de...sanatatea oamenilor.

| CatalinaMarina a răspuns:

John a fost sa culeaga meretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A macinat la moara unde naibii sa fie?