| Weedier a întrebat:

Esti blocat/a in toaleta cu cel mai mare dusman al tau big grin
Ce faci?

Vreau raspunsuri amuzante laughing Fundawinking

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Sunt gropar.Sap o groapa si scap pe sub pamant, asta dupa ce ii indes lopata pe gat, apoi il/o iau de cap si il/o folosesc drept lopata pentru a sapa gaura.

| Weedier explică (pentru GroparuVesel):

Ma,da` te pricepi la d`astea laughing Hai, nu dai o fuga pana la mine, ca e unu` care are nevoie de asa ceva? laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru Weedier):

De ce sa fug? Mai bine vin cu dric-ul.Si asa rugineste in pod...

| Weedier explică (pentru GroparuVesel):

Nu conteaza cu ce vii, numai sa vii laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru Weedier):

Am si ajuns! Gropar-Rapidul ma cheama! De fapt e Gropar Veselescu, dar mi-am ingropat certificatele...Acum,care e problematicul? Cumva asta cu nasu' ca o trompa? Sau celalalt cu privirea asta de dubios?

| Weedier explică (pentru GroparuVesel):

Ala mic, negru si paros laughing

| GroparuVesel a răspuns (pentru Weedier):

Aolo! Asta e motanu' lu neica Lente! Adu' repede cazmaua ca e turbat!

| Weedier explică (pentru GroparuVesel):

Stai asa ca n-o gasesc! Ah, gata am gasit-o big grin

| GroparuVesel a răspuns (pentru Weedier):

Acum e cel mai periculos! Cand iti zic eu, arunca-mi mustarul!
*ia motanul de coada si ii aplica o cazma perversa*
*il leaga intr-un sac*
*pleaca*
*il ingroapa*
*se intoarce*
*intinde masa*
Acum e momentul! Arunca-mi mustarul, femeie ca fac crize!

| Weedier explică (pentru GroparuVesel):

Ho,maica,mai usor! laughing

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu n-am dușmani.

| Xtadelo a răspuns:

ţip

| W3R4 a răspuns:

Îl violez! devil

| Zenit313 a răspuns:

O vilolez in cele mai brutale si sadice moduri. (doar daca este fata)
Daca este baiat, il folosesc pe post de "berbec" ca sa spag usa. laughing

| Zuzazozo a răspuns:

Il bag cu nasul in apa de toaleta.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SmartLier a răspuns:

Ma bat cu el...

| Yumeno a răspuns:

Il indes capu' in WC.

| KRIIIX a răspuns:

El/ea va fi disperat/a sa caute o iesire de acolo, eu voi sta si voi astepta sa o gaseasca, cand va iesi, voi putea si eu sa ies. Nici nu m-as omori sa caut o iesire, daca vrea sa scape de mine, sa caute! laughing))

| Raeste a răspuns:

Ii bag capu in toaleta