lolita
| lolita a întrebat:

Esti cocalar/pitzipoanca?

Treaba e simpla, nu necesita prea multa gandire, trebuie sa raspunzi doar la niste intrebari legate de tine, pentru a te cunoaste.

1. Te trezesti cu chef de vorbit la telefon?

2. Primul lucru este acela de a te holba in oglinda?

3. Iti saruti toate pozele din camera, in care apari tu?

4. Dai drumul la manele, in timp ce tu te imbraci in haine de brack-dance/rock/rap/punk?

5. La scoala/liceu/facultate/servici te comporti ciudat cu cei din jur, si vrei sa pari cel care le stie pe toate?

6. Toti se uita la tine, cu priviri nevinovate de parca tu ai fi creatorul universului?

7. Te berberesti/epilezi de 5 ori pe saptamana?

8. Ai "piesinguri" peste tot?

9. Dai sfaturi altora despre o viata mai buna?

10. Iti faci poze cu bani/vibratoare in mana?

11. Ti se pare depasit ca ai aparut pe siteuri de cocalari si pitzipoance?

Rezolvare:

Un singur raspuns "DA" = Ai o viata normala

Peste 5 raspunsuri "DA" = Ai tente de cocalari/pitipoance

PESTE 9 raspunsuri "DA" = O sa apari in curand pe siteuri deoarece esti cocalar/pitzipoanca.

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Am o viata normala... cel putin asa zic astialaughing

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Daca nu am niciun da inseamna ca am o viata extra-normala?laughing

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

F tare, si eu, si eu si eu am o viata normalalaughing

| alessiaS a răspuns:

Super sunt cred perfect normala nu am nici un da

| dof21 a răspuns:

Curios, si daca am 2 raspunsuri de DA ce inseamna? Ca tu ai pus... 1) un sg A, 2) peste 5A-uri etc. Logica ne omoara pe toti.

| betty17 a răspuns:

Si daca nu am nici un raspuns DA? Toate sunt NU la minelaughing

succes

| Rina_2681 a răspuns:

Eu tot ma alaturi lui Lora am o viata normalahappy