| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Esti cu prietena/prietenul acasa si tocmai aflii ca parintii vin in 2 minute...
Ce faceti?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce vrei, numai nu-i da brinci pe fereastra rolling on the floor tongue

32 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Il prezint parintilorlaughing

Răspuns utilizator avertizat
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Are timp sa plece.

| juniper a răspuns:

Il ascunzi repede in dulap rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Mama tata.....vi-l prezint alta data acum se grabeste...laughing laughing rolling on the floor
sau il ascund sub pat laughing

| Pho3nix a răspuns:

Le spun parintilor ca prietena mea a venit sa facem 'temele la mate'.whistling

| Pho3nix a răspuns:

@Sensei.BRO-----Andrei
Poi le zic parintilor ca facem repetitii pentru o piesa de teatru. laughing

Janina
| Janina a răspuns:

Pai ii invit la o cafea happy ce sa le fac (noi locuim impreuna, sac laughing)

| vilmaristul a răspuns:

Curatim totul cu pronto universal!

| Orannginna a răspuns:

Popcorn la microunde. laughing

| NoName0011 a răspuns:

Hmmmlaughing las arunca pe geamlaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

Eu le-as zice ca e un coleg si ca ma ajuta cu tema la matelaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

Exact...pana acum am invatat doar pana la zecelaughing

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

@Pho3nix gandim la fellaughing

| daniDeeDee a răspuns:

Termin ce am inceput. blushing

| PauLa.M a răspuns:

Mama, Tata... el e baiatul cu bani masina vila si piscina la care am visat si mi ati dat voie.
glumesc.
le as face cunostinta.

| Miruna3094 a răspuns:

Il ascund in sifonier sau pe unde nimeresc laughing

| vladutz00 a răspuns:

Sincer, o ascund sub pat :-si

| Suzy a răspuns:

Adevarul :-P

| ForeignO a răspuns:

Ne terminam ''joaca''( Ca doar de asta a venit) Si, in cazut in care parinti nu stiu de el, spui ca a venit sa invatativ. In cazul in care stiu dati drumul la televizior si va uitati, sau vb.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O scot la usa sa para ca atunci a venit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mate da, te invata sa numeri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, asa putin? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca l`as baga in dulap si as astepta sa plece ai mei ca sa poata iesi! laughinglaughinglaughing big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yssa, se sufoca amaritu de el, mai bine il inghesui sub pat, sta in praf da nu crapa sufocat rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pho3nix, parintii or sa inteleaga ca faceti temele la mate. Dar n-or sa inteleaga de ce esti ciufulita si el cu camasa scoasa din pantaloni si ruj pe gura, obraji, frunte, ceafa, git, piept... rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zic lu' tata ca il las si pe el o tura. Pe mama o scot la o cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Sensei.BRO-----Andrei : Nu se sufoca[,] ca mai deschid dulapu` ma prefac si eu pe acolo ca [,] caut ceva si ii mai dau cate`o "gura" de aer!smugsmug laughinglaughing