| Acadeeeaa a întrebat:

Cand va certati cu prietenul/ prietena voastra ce faceti pentru a va impacabig grin?

3 răspunsuri:
| Anonimmaa a răspuns:

Pai cel mai bun lucru ar fi sa ne cerem scuze.chiar daca am gresit noi.si chiar daca nu am gresit pentru ca asa ii demonstram prietenului/prietenei k tinem la el/ea sau k il/o iubim:*

| missoriginal a răspuns:

Eu cand m-am certat cu prietenul meu (a fost vina mea)i-am trimis un sms si i-am scris un mesaj super frumos de iertare
el mi-a trimis la randul lui un mesaj in care scria ca ma iubeste si ca nu va sta suparat pe mine din asa ceva pentru ca tine la mine cu adevarat
uite un site cu niste mesaje
http://www.dedragoste.com/180-mesaje-de-iertare-impacare
sper sa-ti fie de folos:)
paaa...

| Madiitza a răspuns:

Pai. il iau cu binele! big grin
las de o parte orgoliul! happy