| RAY a întrebat:

Ești singur/a, plictisit/a?
hai sa ne sinucidem impreuna la camera web si apoi sa ne vada tik tok sa devenim vedete in nefiinta

13 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hai sa nu

| RAY explică (pentru Wr3nch):

Cum preferi sa iti pui capatat suferintelor tale virtuale?

| Hammurabi a răspuns:

După cum ai pus întrebarea, trebuie să înțelegem că la capitolul "sinucideri" ești bisexual? rolling on the floor

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Da,te f si pe tine daca arati ca ala in poza

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

De când ai devenit tu atât de activ sexual? laughing
Vino aici, că te-am mai invitat de câteva ori degeaba, și o să vezi dacă mai semăn cu poza.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ca vb despre sex nu înseamna ca sunt activ, eu numai simt nimic, totul se rezuma la bani

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Mai ieși și tu din casă.
Îți fac cunoștință cu niște grecoaice mișto... laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Eu sunt in Timișoara, cunoști grecoaice care stau aici?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ai interdicție să părăsești localitatea?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai fi vedeta fix 15 minute laughing informația circulă prea repede in 2021 și se intampla prea multe în fiecare zi ca sa rămâi in memoria cuiva.

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Corect,ca aia care vb cu barbati si copii se credeau superman

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer ceva mai original: Mă împușc prin spânzurare cu scaunul electric.

| 19flo79 a răspuns:

Stai sa imi fac cont pe tik tok si revin

laughing