| A98 a întrebat:

Eu cred ca daca tot nu mai ninge iarna asta o sa apelam la sania cu rotzi voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

O sa ninga...vei vedea whistling... poate in Ajunul Craciunului. (macar atunci)batting eyelashes

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Sania cu roți,snowboard-ul cu șenile, punga cu pernă de aer, etc.

| Trinitas a răspuns:

Si deci, iti faci caruta?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Daca nu mai ninge o sa merg la scoala cu schiurile smug
Ce zici?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Eu cred ca daca nu mai ninge iarna asta o sa ma pun la bronzat cool

| Bitzy a răspuns:

Mă...eu vreau sa ningă doar de Craciun...ATAT! Deoarece:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ady123 a răspuns:

Adica mai exact skate-ul dar mai larg, sau chiar masina, dar eu sunt mai modern si pun la pat roti