| GreenSweets a întrebat:

Credeti ca va ninge iarna asta? straight face

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A nins in majoritatea Romaniei, mai uita-te la stiri din cand in cand si ai sa vezi sau la meteo.

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
In majoritatea judetelor deja a nins, iar acum la mine ninge. Uita-te la meteo sau cauta pe internet pe site-uri meteo sa vezi daca iarna iti prevesteste ceva la tine in oras/sat. Daca e mai cald in general ar trebui sa mai astepti, dar e aproape sigur ca macar o data va ninge si la tine (mai sunt doua luni de iarna oricum).
Sper ca te-am ajutat, Craciun fericit!

| Sburatorul a răspuns:

Poate se razbuna zapada dintr-odata si ne pomenim si anul viitor cu ninsoare pe 8 Martie laughing.

| MaRyUkK a răspuns:

Sincer,aceasta a fost dorinta mea de Craciun(plus ca nu am primit nimic sub brad) si.Azi este Craciunul,dar numai are farmecul lui aparte,simplitatea aceea prin care stralucea el mereu,ajutat de brad, era mirific, dar totul s-a dus intr'o mica secunda acest paradis a fost pierdut...Nu ar fi la fel fara zapada, am fost oare prea rai, iar ingerii nu au mai vrut sa'si lase trupurile ceresti spre pamant? Asta numai Dumnezeu stie. sa speram.M'am rugat mult sa vina zapada dar nu stiu daca am fost destul de credinciosi.

| radu189 a răspuns:

Nu prea o nins

| bogdanz04 a răspuns:

Eu sper si cred ca da!

| GreenSweets explică:

Eu sunt din Timisoara...A nins de 2 ori dar degeaba happy