| Arriane a întrebat:

Eu ma plictisesc. Voi ce faceti?

Răspuns Câştigător
| MrCarrots a răspuns:

Aoleu! ce fac? pai cam greu! deci, ma bat cu niste scheleti in timp ce dansez gangnam style, in timp ce iti raspund la intrebare, in timp ce incerc sa-l prind si sa-l arestez pe Hitler, sa-l duc la inchisoarea din LEGO, in timp ce imi caut iepurasul(are blana de vata de zahar si poarta o clama de acadea, daca il gasiti, va rog sa mi-l dati inapoi), in timp ce ascult Fuego, iar in fata mea danseaza niste tipi harlem shake, imbracati in nyan cat...in timp ce fac turul frantei pe tricicleta mea. Asta fac eu!

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu ne plictisiți.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ne plictisim sa te vedem pe tine plictisandu-te, plictisestete in alta parte.

| darrio2007 a răspuns:

Stau pe TPU.

| Ashadow a răspuns:

Eu traiesc s-o vad si pe asta.

| Xtadelo a răspuns:

Foarte rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau raspunsuri... ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu ne plictisim.

| 00AName00 a răspuns:

Eu ma plimb pe un curcubeu.

| facepalmlol a răspuns:

Am un chef nebun de invatat.

| Arriane explică (pentru facepalmlol):

Cum asa?

| facepalmlol a răspuns (pentru Arriane):

Da' tu chiar ma crezi?

| Klaryssa a răspuns:

Mnu stiiiu...Mai nimika.Mor de frica (,) ca maine dam test la mate :-ss

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Iti scriu tie ceva, dragut.

| IchigoFullbring a răspuns:

Joaca un joc pe net sau eu stiu... vorbeste cu un prieten mai uitete pe youtube..pe facebook etc.
asa fac eu de obicei

| GrimReapper a răspuns:

Eu chinui oamenii in cele mai sadice moduri.

| blondyna9o a răspuns:

Eu as iesi sa ma plimb, dar ploua. Ma plictisesc in casa straight face

| veveritza6499 a răspuns:

Ma PLICTISESC!

| tay587458975 a răspuns:

Stau pe TPU su pe Facebook

| NeMtZy a răspuns:

Ati recomand sa faci niste mentosane!