| Giuly_3112 a întrebat:

Ce faceti voi? eu ma plictisesc straight face

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Raspund de zor la intrebari si as iesi afara la o plimbare, dar nu am cu cine acum...
Asa ca, ceva amatori?hee hee

| Ana_6509 a răspuns:

Ploua, ploua si iar ploua asa ca stau in casa si ma gandesc la faptul ca mine voi merge sa-mi fac analizele.Cam atathappy

| georgiana a răspuns:

Eu nu ma plictisesc, acum ma pregatesc sa ies la o plimbare. tu ce faci?

| Orannginna a răspuns:

Mi'am scris tema la mate. Acum sunt pe TPU si nu cred ca mai am cum sa ma plictisesc. happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Eu ascult muzica... ma uit pe hi5 si eu ma cam plictisescbig grin

| Giuly_3112 explică:

Geaorgy pai stau pe TPU si sunt bucuroasa ca nu ma duc miane la scoala laughing

| M.madallina a răspuns:

Stau pe TPU

| DeMentaa a răspuns:

Teme si o sa merg la bowlling

| StaRmAgiC a răspuns:

Eu .trebuie sa dau cu matura.laughing

| faranume a răspuns:

Am fost la o colegabig grin...si acum stau putin la pc si plec iar de-acasa. E o vreme asa frumoasa!love struck

| mirella25 a răspuns:

Eu nu ma plictisesc, le raspund celor care adreseaza intrebari pe acest sitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m`am trezit de la 11 crezand ca merg la sat cu vara`meacrying si ploua prea tare...nu mai meeeeergcryingcrying, iar acum astept sa termine mami mancarea...love struck, intre timp mai raspund la intrebari.inca nu ma plictisesclaughing, mai un picbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stau cu mama mea, o supraveghez, mititica este bolnavă rău.
Pa, pa.