| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Eu si cu SanduGilbert, ne-am angajat ca exterminatori! Vrea cineva sa apeleze la serviciile noastre?

*Oferim seriozitate!
*Va scapam de soareci,sobolani, gandaci si alte lucruri inutile precum tv-ul, telefoanele, haurul, ferul din casa etc.
*Serviciile noastre sunt complet gratuite

Răspuns Câştigător
| DirviziuQ a răspuns:

Se pune sobolanu de profu' de mate, soricica de soacra-mea si gandacu de vecin? (Ps:vecinu are numele de familie gandac)

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

De teme o sa ne scapati?big grinEventual de vreo 3-4 comentarii pe la romanalaughing

| LePotato a răspuns:

Am un Nokia 3310, il vrei?

(Doar carcasa, restul' l-au furat tiganii, pardon... ferarii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa scapati T/A-ul de. ce vreti voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

v-aș chema eu, dar mi-e rușine că nu aveți ce fura rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu n-am casa de când am devenit iar orfana. Ce sa furi de sub podul sub care locuiesc. Bine, am droguri si bani. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma scapi si de tigani iti dau si un milion de euro..numai sa ma scapi de ei