| SaveTheNature a întrebat:

A-ti avut parte in viata voastra, in casa voastra de
-paduchi?
-gandaci de bucatarie?
-soareci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

LA tara am avut soarece.
La Bucuresti aveam gandaci mari de bucatarie care zburau cica erau o specie de hranit serpii.
Dc intrebi?

| Leutzbv a răspuns:

Eu am avut de toate din cate zici, dar nu pe toate odata...happy Am mai avut si plosnite, sobolani si un arici + un sarpe de casa...happy Acum are fica-mea hamster si pesti

| SaveTheNature explică (pentru Leutzbv):

Interesantlaughing si astea fac parte din viata. Si eu am avut parte.tot pe rand.Ieri am vazut un soricel si mi-am adus amintelaughing.

| Leutzbv a răspuns (pentru SaveTheNature):

Am uitat sa mai mentionez ca am avut si purici happy

| fataaaa a răspuns:

Paduchi nu si nici nu vreau, am vazut o data un gandac de bucatarie pe hol, dar din fericire l-am omorat, iar soareci am avut o gramada.

| DracoMalfoy a răspuns:

Puduchi nu, gandaci am avut cand am cumparat prima data apartamentul, iar soareci aveam in magazia de la bunici laughing

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Sunt si ele vietati, nu ai cum sa treci prin viata fara si astfel de evenimente

| SilviaStefan a răspuns:

Sora mea a venit de la scoala cu paduchi si mi-a dat si mie…ufff.

Eu si sora mea avem un un par tare frumos si lung si am cautat sa folosim un produs anti-paduchi si lindini natural, care sa nu ne arda parul sau sa ne provoace arsuri scalpului

Am gasit un gel natural impotriva paduchilor cu ulei 100% pur din arbore de ceai(tea tree oil) de la Thursday Plantation.

Chiar de la prima utilizare efectele s-au vazut. Eu si sora mea am fost tare multumite de gelul natural anti-paduchi, ne-au scapat complet de paduchi si ouale lor.

Pe langa faptul ca gelul ne-a scapat complet de paduchi si lindini…mi-a placut foarte mult ca a venit cu un pieptan special de paduchii din otel inoxidabil care ne-a ajutat.
Pup