| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu ti-am spus PC-ule ca treaba nu sta chiar asa, vezi tu, ordinile acestor numere sunt false, nu stiu daca a merge un pas in fata este de fapt un pas inapoi, de acea Pc-ule te rog, lasa-ma sa imi urez singur la multi ani ca ani nu stiu daca exista pe lume. Acum va intreb pe voi:Oare numerele de la unu la zece sunt de la cap la coada sau de la coada la cap? Oare exista numere cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Acel y si 0 era de fapt un y si un o, dar mi se corecta automat, asa ca am pus 0 in loc de o.
Nu vorbesc de pe o alta planeta, ce am scris eu acolo este japoneza, dar scrisa cu romaji, nu cu hiragana sau katakana. Asta e un fel de "blestem" dintr-un anime numit Jigoku Shoujo (Hell Girl), dar nu e chiar blestem, asta spunea fata aia din anime inainte sa isi trimita in iad victimele.
Uite aici un videoclip, ca sa iti dai seama despre ce vorbesc, uite-te pana la final, ca dureaza doar cateva secunde.

https://www.youtube.com/watch?v=qDYO6eeRhf8

Stiu, videoclipul este putin infricosator, nu trebuie sa imi spui :))

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Yami ni madoishi awarena kage y0
hito o kizutsuke otoshimete
tsumi ni oboreshi gou no tama

Ippen shinde miru?

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Atât de virala sunt? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Da, esti foarte virala, deja am ajuns la episodul 5 din sezonul 3, pana acum ai facut o treaba foarte foarte foarte buna, imi place extrem de mult, ai nota 10 pana acum, ti-as fi dat mai mult, dar nu exista mai mult, pacat ca nu esista mai mult de 3 sezoane, poate te mai gandesti si faci si sezonul 4 sau poate chiar si 5, doar nu vrei sa-ti dezamagesti fanii, nu?
P.S. Eu sunt fanul numarul 1!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mayhem666):

Multumesc, mutumesc!
La cata rautate este in mine as fi in stare sa mai fac un sezon, iar cand se ajunge la punctul culminant serialul se termina si va las pe toti in bezna devil
PS: Eu sunt facuta din rautate pura devil

| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Acel y si 0 era de fapt un y si un o, dar mi se corecta automat, asa ca am pus 0 in loc de o.
Nu vorbesc de pe o alta planeta, ce am scris eu acolo este japoneza, dar scrisa cu romaji, nu cu hiragana sau katakana. Asta e un fel de "blestem" dintr-un anime numit Jigoku Shoujo (Hell Girl), dar nu e chiar blestem, asta spunea fata aia din anime inainte sa isi trimita in iad victimele.
Uite aici un videoclip, ca sa iti dai seama despre ce vorbesc, uite-te pana la final, ca dureaza doar cateva secunde.

https://www.youtube.com/watch?v=qDYO6eeRhf8

Stiu, videoclipul este putin infricosator, nu trebuie sa imi spui :))

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, cat timp le folosești exista. Daca ai dubii in privința ordinii lor îți sugerez sa consulți un auxiliar de clasa întâi.
Sper sa nu te pierzi printre multimile de numere naturale. laughing