| OFataSerioasa a întrebat:

Exista vreun cuplu de casatoriti pe t/a, care... vor sa ma adopte? Aveti mila de mine! Doi parinti, va rog frumos! Sau poate imi recomandati voi un cuplu care au nevoie de copil...

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te rog nu-i mai poci numele lui Apache ...si nu mai pune intrebari care provoaca dezgust.Parintii tai nu stiau ce e ala prezervativ acum 10 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| Cireașăăăă a răspuns (pentru OFataSerioasa):

Fetito,tu incepi sa devii chiar stresanta! http://myfacewhen.com/333/

Răspuns utilizator avertizat
| Cireașăăăă a răspuns (pentru OFataSerioasa):

Get a life! ma rogcum spui tu, doar nu o sa stau sa ma cert cu cineva de 9-10 ani...

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru OFataSerioasa):

Eu ma refeream la numele ala retardat...
>ApachaFiicaBiancainu-stiu-cum-si nu-imi-pasa

| Fragile a răspuns:

Du-te draq! Dă-ţi foc!
http://www.myfacewhen.com/158/

| lalalalallll a răspuns:

Eu și Cosmin3D nu te adoptăm

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet fă idioată ordinară de la categoria asta cu pocitu( mersi de idee comy) numelui.Nimeni nu vrea să te adopte, so Shut up and mars

| MyObsession a răspuns:

We not have pitybig grin

| Mişaaa a răspuns:

Mă-ta şi tac-tu naturali nu te mai vor?
Nu mă mir.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mă întreb cum a reacționat măta când a văzut ce specimen a născut...

| BOOBZen a răspuns:

Uneori ma miri ca am aproape 12 ani si ce specimene vad...Caut-o pe Marioara,nu o fi de pe t/a dar e calugarita,o stai...Dar nu poate sa te adopte ca-i calugarita, mai bine, nici nu cred ca voia un copil posedat

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Eu si lipitoOarea nu vrem (cred).

| NoNameJunior a răspuns:

Nu,nu exista.
cine ar vrea sa adopte un asemenea specimen?!

| NeverAlone a răspuns:

Pleaca frate la cartile tale de colorat.
Nici Satan nu te`ar adopta.