| Simple Girl:X a întrebat:

Exista vreun program ceva, prin care sa vezi daca o persoana ti-a dat ignor? Stiu ca suna cam prosteasca intrebarea, dar.Nu cred ca exista dar vreaus a stiu sigur!

5 răspunsuri:
| T. AC a răspuns:

Http://www.ydetector.com/ uitati-va aici introduceti id-ul persoanei care credei ca v-a dat ignor cam in timpul in care considerati ca e pe mess si sa vedeti daca e sau nu online sper sa va fie de folosinta :)

| Simple Girl:X explică:

Aha. dar nu cred ca exista, dar as fii foarte happy daca chiar ar fi...

| TheBlueButterfly a răspuns:

Nu exista. Pur si simplu nu mai vezi persoana on in timp ce altii o vad...

| TipuA a răspuns:

Nu exista, dar iti dau o idee, daca o persoana la tine in lista e off-line.
Intra pe www.ascuns.ro, scrie-i id-ul, iar daca iti apare Online, ti-a dat ignore, daca apare Invisible e pe invizibil, daca apare off-line nu e pe mess. :)

| Antidotul a răspuns:

Buna intrebare...si eu am devoie de unul