| anonim_4396 a întrebat:

Vereau si eu sa stiu daca exista un program in care sa vezi ce vb o persoana de pe mess cu alta persoana imi trebuie urgent astept raspuns

5 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Da... Exista! Keylogger...este un virus care inregistreaza tot ce a fost scris pe o tastatura...si transmite informatile la "Creier" unde acolo pot fi citite de catre pers care a trimis keyloggeru...Cauta pe Google cum sa creezi un keylogger! Bafta

| Dorinel a răspuns:

@asko Te corectez, poti trimite un fisier infectat cu keylogger victimei fara ca ea sa stie ca are keylogger...si se mai poate lua dupa diferite site'uri de atac! a. si keyloggerul nu se poate depista asa usor...si nu trebuie sa ai neaparat acces la pc persoanei respective...

| asko a răspuns:

Nu exista, keylogger-ul il folosesti doar daca ai acces la comp. persoanei respective
-poti sa o intrebi sau ii spui pur si simplu daca te deranjeaza ceva

| asko a răspuns:

O fi
nu ma pasioneaza domeniul asta
si oricum nu e pentru oricine
- si nu merge cu oricine

| CevaNormal a răspuns:

Cel mai simplu e sa intri in setarile messului la acea persoana, sa pui functia sa se inregistreze toate convorbirile, si dupa aia sa afli sau parola si loginul, sau sa ai cel putin acces la comp.-ul persoanei, sau cel mai bine e sa-l controlezi de fata cu persoana respectiva,