| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Stiu ca-i o intrebare prosteasca in fine intrebarea mea suna asa imi place foarte mult sa cant eu cred ca am o vocea frumoasa imi place sa cant foarte mult si de exemplu as vrea sa ma vada si altcineva sasi dea cu parerea daca pot sa am o cariera de cantareti cum as putea sa ma fac mai renumit? stiu cai o intrebare prosteasca dar cand cant parca sunt din ce in ce mai fericit cand am probleme cant si imi trece si ma bucura foarte tare

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Du.te la romanii au talent
glmbatting eyelashes
deci asa... vrei sa devi o asa zisa''vedete''...e bine daca ai o voce frumosbatting eyelashes
pai ai putea merge sa iei ore de canto sau sau la vreun profesor de muzica.sigur te poate ajuta
Bfata.
Funda?

2 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

Bună!
Pentru a-şi da cu părerea un" profesionist" ai putea să vorbeşti cu profesorul de muzică de la şcoala. Dacă acesta consideră că ai talnet poţi merge in corul şcolii şi te va susţine în a participa la diferite spectacole si concursuri...Iar pentru a deveni mai cunoscut, dacă ştii să canţi la vreun instrument, poţi posta filmuleţe cu tine pe ~yutube~; sau iţi poţi face un blog...Multă baftă!;*

| camionagiull a răspuns:

Du-te pe munte si canta acolo tongue si sa vezi cum vin animalelebig grin si arunca cu florilaughing