| anonim_4396 a întrebat:

Faceti o mica descriere a fiecarui user de la T/A.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Deci...ஜ

☆ Blytz - nu ma laud singur smug

☆ Mieez - mi s-a parut un pic ciudat la inceput dar este foarte amuzant si de treaba cateodata

☆ GreyN - foarte inteligent si de treaba cu cei care nu isi bat joc evident

☆ Conquete - amuzanta si inteligenta *m-a ajutat la chimie mai demult happy *

☆ Fabulosul -fabulos
☆ Suck - numa corp, restul...
☆ Killy - muzica faina, stil fain
☆ Mad - inteligent si de treaba. Imi
raspunde la oracole smug
☆ Croampa - prietenos cu cei care nu isi bat joc. Foarte amuzant, anime-uri super faine.

☆ Dante- ma cunoaste foarte bine. Foarte atent la detalii + foarte talentat.

☆ Kama- foarte intelegatoare si de treaba. Nu am vazut-o sa se certe cu cineva.

☆ Freaak - una dintre putinele persoane care mai vor sa tina in viata aceasta categorie.

☆ Confederate - cel mai pregatit dintre noi in caz de apocalipsa zombie

☆ Zombalau -una dintre cele mai cool persoane de pe aici ^W^

☆ Karima - are povesti faine + o tona de talent

☆ Ramles - baiatul e genial. Rad sa mor la intrebarile lui cat si la raspunsuri. laughing

☆ Geanin - citeste mult chiar daca nu pare. Este inteligent si ii plac multe carti faine.

☆ Daisy - cele mai bune recomandari de anime-uri, intelegatoare... nu am regretat ca am vazut nici macar 1 dintre anime-urile pe care mi le-a recomandat. + Pisica aia din poza e prea "kawaii" smug

☆ Life- singura persoana de aici care i-a dat lui Blytz un rol important in povestea lui.

☆ Psycho - una dintre cele mai cool persoane de pe aici. happy Ea m-a invatat sa fac semne de genul ☠

☆ Anonima + Vibe+Dydy - fete. Sorry, nu stiu mai mult. rolling on the floor

☆ Igor - este amuzant si inteligent. Mi-a dat si fundite :3

☆ Andreea - e amuzanta cu toate ca a aparut pe aici de putin timp

☆ LenTao/Alan Tiger - Gandeste asa ca mine. E de treaba.

☆ Jwoww - una dintre putinele persoane care atunci cand imi raspunde la un oracol nu sare intrebarile.

☆ Alessa- Ii plac nightcore-urile care imi plac si mie smug

☆ Minion - de treaba. M-a facut sa fiu mult mai multumit de programul meu.

☆ Doub- cateodata serioasa, cateodata funny, in functie de situatie

☆ Endo -baiat realist, pare de treaba

☆ Sleep -inteligent. Chiar daca nu raspunde serios acele raspunsuri pe care le da sunt clar gandite, se vede ca nu este o persoana vai de ea asa cum sunt unii de pe aici.

☆ Miner- funny si atat, nu il prea cunosc + imi place poza cu pisica aia happy

☆ Turbox - Pare un pic rece fata de cei din jur insa este foarte inteligent.

☆ Copacel - nu il stiu dar atunci cand intra la o intrebare acolo apare o multime de chat amuzant happy

*Sopteste-mi si mie...am uitat vreun user?* O sa dau edit daca am uitat smug

Gata.✌

68 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns (pentru RainmakerX):

De ce mai pus cu Vibe si Dydy de ce?straight face
Mereu spui ca nu ma cunosti. Pune.mi intrebari si iti voi raspunde.kiss*

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iooi,ce dragu Sukara meakiss*

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Multumesc...straight face

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru Geanin):

O fetitastraight faceMersi apreciez

| RainmakerX a răspuns (pentru Anonima0000000000):

N-am ce sa intreb...nu pun liste de intrebari, ori aflu ori nu, nu fac mare caz din asta. happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

B.gii,s-au vorbit sa nu ma treaca si pe minewinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cateodata, de retinut asta.
As vrea sa stiu si eu cand am fost. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu imi vine in cap vreun exemplu dar sunt sigur ca ai fost laughing