| pitbull93 a întrebat:

Faza tare! Un pr de-al meu si-a comandat de pe net aparat de marit penisul cu 500 lei, cand a sosit coletul surpriza in lod de aparatul dorit a gasit o lupa

14 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Hahahahahahahahah,mă omori cu amuzamentul tău de 5 stele! Ţine-o tot aşa, mai împuţeşte-ne cu idioţenia ta

| pitbull93 explică (pentru Puţifer):

Sper sa mori in chinuri

| Dariusuu a răspuns:

Trebe sa rad?

| pitbull93 explică (pentru Dariusuu):

Nu, ai si alta intrebare?

| Xtadelo a răspuns:

Am uitat sa rad yawn

| OskarRM a răspuns:

Mda...foarte tare faza, am râs mai mult şi la o înmormântare.
Oricum, era mai grav dacă ''găsea'' un microscop.

| pitbull93 explică (pentru OskarRM):

Cred ca era inmormantarea lu mata de ai ras asa mult laughing))))

| OskarRM a răspuns (pentru pitbull93):

Mata=mâţă sau cum? În nicun caz nu ai vrut să scrii ceva de mama...

| pitbull93 explică (pentru OskarRM):

Hai pa

| OskarRM a răspuns (pentru pitbull93):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| blooDyFox a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, ca nu ai primit ce ai dorit.

| pitbull93 explică (pentru blooDyFox):

De fapt eu nu am dorit nimic doar am povestit ceva ce i s-a intamplat cuiva si mi s-a parut amuzant

| Sânzăăă a răspuns:

Ai dă mine şi dă mine, m-am spart, culege-mă de pe jos, acum!