| anonim_4396 a întrebat:

Fete/băieți, vouă vă e rușine să vă cumpărați lenjerie intimă și absorbante (fetele)?

Răspuns Câştigător
| Emma24dsxd a răspuns:

Lenjerie intima nu imi este rusine, absorbante iau doar de la magazinele mari ca sa le pun pe banda si pun alt produs peste ele big grin de la magazine mici nu iau ca trebuie sa cer la vanzator/oare, asa ca il trimit pe al meu sa mi ia de acolo, ca e barbat nu are stres laughing

| cristi202 a răspuns (pentru Emma24dsxd):

O data m-a trimis sotia sa iau absorbante de la magazin. Mi-a fost destul! laughing Si nu sunt tipul de barbat pudic, sunt in stare de orice cand e de facut ceva, mai ales pentru ea. Cind vinzatoarea m-a intrebat ce marime vreau (lucru pe care nici sotia se pare ca nu il stie prea bine, ea nu mi-a dat indicatii cum ca ar fi pe marimi), am ramas... masca. laughing M-am blocat si am inceput sa ma bilbii, desi de regula stiu sa ies cu bine din situatii din astea. laughing

| Emma24dsxd a răspuns (pentru cristi202):

Si al meu mi-a venit cu unele super mari :-D

| cristi202 a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Pai cam asa e cand barbatii se baga la treburile femeilor... Sau femeile in ale barbatilor. Mai faceam uneori schimb de roluri cu sotia, ea ridea bine de mine cand faceam ceva ce doar o femeie poate face bine, si eu rideam de ea vazind-o cum se zbate sa faca cit mai bine o treaba de barbat. Dar, trebuie sa recunosc, ma cam ia la faza asta, se descurca mai bine ca mine. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Ar trebui sa-ti dea de gandit.

| Emma24dsxd a răspuns (pentru LoveSleep):

Anume ce?

| LoveSleep a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Ca ti-a cumparat o marime mare la absorbante.

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Este ceva normal, asadar nu ai de ce sa-ti fie rusine sa-ti cumperi chiloti si absorbante.
Eu de cand ma stiu am cumparat si baietilor mei, fara nici o problema sau jena.

| SilentRain a răspuns:

Cate o dată da, mai ales daca sunt persoane de genul opus in preajmă

| Sofer a răspuns:

Nu imi e rușine sa ma duc sa cumpăr.

| Emma30555 a răspuns:

Nu, sincer mereu mi-a fost jena doar la cumparat prezervative, l-am pus mereu pe prieten happy, absorbante poate imi era jena cand eram adolescenta, după 20 nu mi-a mai fost.

| Goete a răspuns:

Mie mi-e asa rusine ca umblu fara lenjerie intima

| halogen001 a răspuns:

Acum am rușine = zero și asa e normal să aibă toți.

| Lukasssz a răspuns:

Lenjerie intimahee hee, oh yeah babe.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu.

| wildthing a răspuns:

Mie multa vreme mi-a fost rusine sa cumpar hartie igienica, dar la un moment dat mi-am dat seama ca toata lumea se sterge la coor...si nu mi-a mai fost! happy

| Anuket a răspuns:

Nu îmi este rușine, doar dacă nu este un bărbat la casă, atunci mi se pare puțin aiurea... când vine vorba de lenjerie. Absorbante am și cerut, nu a fost problemă.

| tonyc7 a răspuns:

Nu se rusineaza lumea sa intre si sa cumpere produse din sex-shopuri, de care e acum plin Bucurestiul, si crezi ca se rusineaza pentru lenjeria intima si absorbante? laughing)))))

| 19flo79 a răspuns:

Ai omis prezervativehee hee