| DraPraaHaarp a întrebat:

Fete cuminti - asta vor baietii rai, clar
Baieti rai - asta vor fetele-n general

Ce credeti? e adevarat? Argumentatihappy

thx:*

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Maximilian - Baieti Rai, Fete Cuminti, nu?!
Pai de obicei este adevarat, melodia vorbeste.

| littleangel_1397 a răspuns:

Baietii "rai" nu prea vor fete cuminti...(asta ma face sa ma gandesc la situatia mea)
fetele vor baieti "rai" pentru ca contrastele se atrag.atunci cand folosesti adj "rai" gandul iti zboara la duritate si forta(caracteristici esentiale la baieti-in general asa ar trebui) iar fetele sunt asemanate mai mult cu sensibilitatea si fragilitatea.

iar ca sa respect categoria:se atrag pentru ca fetele is batute in cap si se uita numai dupa obsedati rolling eyes

| skiziiskiz a răspuns:

Fetele rele.astea`s majority... dar sa stiti eu`s o fataaa reea devil dar iubesc din tot sufletul...
~nu plang pentru nimeni, pentru nimic...sa`mi rup o mana, un picior(am facut`o) n-am plans. dar nu mai sunt cu baiatu` p care`l iubesc si mor incet.toata noaptea nu am dormit.AM PLANS INTR~UNA.nimeni nu mi`l scoate din cap. NIMENI
fetele cumintzi=fenomene rare... ele pun suflet in tot, si vagabontii de baieti isi bat joc de ele(si de alea rele...si ink cum laughing)
beieti cumintzi(timizi)=dragutzeeei, dar tot te vor face odata si odata sa plangi
baietii rai=fereste`te de ei! iti distrug viata de`a bineleaaa...

asta e parerea mea.nu stiu.sa nu aud comentarii rele. daca asta cred eu, v-am zis`o