| lollipop_1556 a întrebat:

Hey! voi ce parere aveti e adevarat?

1-Fete cuminti - asta vor baietii rai, clar?

2-Baieti rai - asta vor fetele-n general?

argumentatihappythx:*

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Te referi la melodia asta:http://www.youtube.com/watch?v=0_Jz438zL1Q&feature=related
Nu prea ai cum sa generalizezi la capitolul asta.Habar nu am care e placerea sa stai cu tip rau, cu un golan care schimba fetele ca pe sosete.Pana la urma cea care iese sifonata din relatia asta esti tu.Eu n-as sta cu un baiat rau[-XDe ce cand sunt atatia baieti buni;))

| laradio a răspuns:

Nuuu.Sunt doar niste versuri.oh go on

| Dulke a răspuns:

Da! in general asa se intampla,, depinde si in ce sens e rau. presupun ca e mai bine rau decat pampalau thinkinglaughing

| M&M_2625 a răspuns:

Treaba nu sta chiar asa in realitate... Eu as zice ca baietii rai vor fete rele, si nici nu cred ca in general fetele vor baieti rai. Bine, acum depinde de ce intelege fiecare prin cuvantul "rau ". Eu zic ca sunt doar niste versuri, nu cred ca atunci cand vedem un baiat si ne place, si intram in vorba cu el, mai tinem cont daca e bun sau rau happy. Tine Cupidon cont de asa ceva? Eu zic ca nu happy Toti si toate suntem diferiti, nu putem sa generalizam asa, nu putem sa ne incadram toti in doar doua categorii "bun "si "rau"