| nikol a întrebat:

Ce credeti despre fetele cuminti si dragute? Eu sunt o fata cuminte si draguta tin la imaginea mea... dar unii baieti cred ca sunt ca toate celelalte fete adica cam fufe dar nu e adevarat si asta ma enerveaza ca baietii nu cred ca sunt cumintesad

Răspuns Câştigător
| drakdivin a răspuns:

laughing Nikol baietii sunt in general cam prosti si asta`i adevarul. Vad o fata putin aranjata si la fustita clar e " parasuta " sau mai stiu eu. Nu, aici gresesc multi. Eu unul apreciez o fata care se ingrijeste e cuminte si la locul ei decat o depravata. Sunt minunate fetele linisite poti avea o conversatie cu ele. nu doar despre club si stiu eu ce prosti. Daca treci pe langa fete si de 12 13 ani in ziua de astazi doar de sex vorbesc laughing Si te mai intrebi ce se alege de lume? Fi tu insuti si lasa-i pe restul sa creada ce vor ei au de pierdut

1 răspuns:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Atunci demonstreaza-le cine esti tu cu adevarat! Faptele vorbesc. Oricum o sa ai nevoie de timp si rabdare, insa sunt convinsa ca vei reusi!