| by3nkwtssa a întrebat:

Fetelor, buna! ati auzit stirile?laughingcica vor sa ne schimbe tampoanele si absorbantele cu niste recipiente care se introduc in...sau cu bureti pe care sa ii palam neaparat MANUALlaughingrolling on the floordeci LOL nu pot sa cred ke am auzit! vor sa "ne protejeze" de bacteriistraight facepai ba frate astia isi bat joc de femei[-xX-(ce naibacryingce parere aveti despre aceasta stire? credeti ca e adevarat? daca nu ma credeti luati de pe netkissdau fundita pls raspuns rapid!

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

@maryana5 laughing Asa si eu, dar nu pentru 60 de ani ca o sa ajung la menopauza, eventual las mostenire fetelor mele (daca o sa am).
"Vedeti, mama.asa erau absorbantele pe vremea mea, nu porcariile astea din ziua de azi"

21 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Asta e o stire pentru a atrage clientii, producatorii au inventat asta...deja fetele isi fac provizii, vanzarea creste deci, concluzia?

| AndutzaAndu a răspuns:

Pretenţii dom'le!laughing Dacă tot refolosim obiectele alea timp de un an, oare nu vor să un ne spălăm acolo tot timp de un an?thinking

| Razvan a răspuns:

Astea-s stirile de pe Disney sau de pe Minimax?thinking

| maryana5 a răspuns:

Pfoa surprise paih acum ma duc la magazin si imi fac rezerve pentru 60 de ani rolling on the floor

| paramore a răspuns:

O sa stau numai pe wc pn imi trece ca sa nu folosesc aleaoh go on
am gasit solutia

| Laurici :x a răspuns:

Da laughing rolling on the floor cum a zis paramore laughing decat sa folosesc tampeniile alea mai bine stau pe olita sora-mii laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing sau folosesc peampers de la ea, cel mai bine laughinglaughinglaughing rolling on the floor

| Ally_8613 a răspuns:

Sunt nebuni.ar trebui sa fie si ei, pentru o zi din alea nasoale, femei.hee heesa vedem atunci ce ar mai spune.laughingsmug

| doar.pt.voi. a răspuns:

Da! am auzit si eu. Ce bacterii? Ca peste tot sunt bacterii.Sunt dusi cu pluta?straight face Nu isi dau seama ca iti bat joc de noi. Dracu sa ia! crying Mai ales ca suntem in floarea varstei.sigh huuu.jos cu recipientele! bafta...si numai bine. fundita?happy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Ce prostie. Sper ca nu e adevarat:-|CUm adica si tampoanele sa ni le aleaga ei?laughingCIne se cred si astia. Daca vor neaparat buretei le dam lor sa ii spelelaughing

| emm a răspuns:

Cum maa?laughingrolling on the floor
chiar m'ai facut sa rad, pe bunelaughing)
sa ma duc sa ma aprovizionez?:-s?laughingrolling on the floor

| Diana_1599 a răspuns:

Nu cred ca o sa ne scape de bacterii, daca nu e de unica folosinta. au impresia ca doar apa ne scapa de bacterii? mai bine iau absorbantu si il bag la masina de spalat, macar sa nu-mi bag mobila sau cum ziceai "recipiente"laughing. doamne ferestehappy. nu cred ca e adevarat pana la urma nu are cum sa te oblige.

| Diana_1599 a răspuns:

Scuzati repetitiastraight face

| Mia a răspuns:

Eu ti-am mai zis:de cand ti-a venit ciclu, esti obsedata de acest lucru. E ciclu, nu cine stie ce ca sa-i dai atata importanta.Viata ta chiar se invarte doar in jurul menstruatiei?

| by3nkwtssa explică:

Baaaaaaa imi raspund singura stiu de ce vor sa faca astarolling on the floor
ca sa cape de criza economicarolling on the floorde aia daca le mai si refolosim! da am uitat un detaliu trebuie refolosite timp de 1 ansurpriseasa ii duce pe ei mintealaughing

| Gaabi32 a răspuns:

E o prostie adica, sa stau si sa spal buretele ala cu manalaughinglaughingDa si nu au cum sa ne oblige. Dar eu num fac griji am rezervelaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow nu pot sa cred! funda?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accept doar dacă poartă nebunul care a zis aşa ceva şi cu toată familia lui.Chit că e barbat, să poarte el pentru 5 zile şi apoi să scoată aşa ceva pe gură.

Mai bine îmi fac provizii de acum laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@madia

rolling on the floor

Peste 60 de ani oare ce chestii se vor inventa în materie de absorbante/tampoane?

| RalukaLove a răspuns:

Doamne... Nu mai pot de ras laughing bah eu inca nu am ciclu dap nu e problema merg si cumpar 5 masini mariiii cu absorbante sa am in caz ca le schimba laughing

| MyDestiny a răspuns:

Nu e adevarat! Nu se poate asa ceva! Tampoanele ne trebuiesc noua femeilor! Doamne fereste, aia au innebunit!

| MyDestiny a răspuns:

Sunt porcari stirile astea! Si ce bacterii? Din aer? Ai ma lasi! Noua(fetelor/femeilor) ne trebuiesc tampoane sau absorvante! Astia isi fac reclama sa ne lu-am provizi sa creasca banetu! Minciuni gogonate! Eu cred ca-s prostii! Rade si bunica mea daca aude stirea asta!

Întrebări recente