| Barajag a întrebat:

Fiind femeie si intr-o zi te vei trezi ca esti barbat si viceversa cum ai reactiona?laughing

Răspuns Câştigător
| lacrimi a răspuns:

As experimenta, sa vad daca pot sa am si eu 2-3 orgasme pe partida, cum au unele smug laughing. Daca m-as trezi femeie, si inca sa am testosteron, pfoai, iti dai seama, mi-a pus Dumnezeu palma-n cap! laughing

27 răspunsuri:
| Barajag explică:

@lacrimi:si eu daca m-as trezi barbat, as face in asa fel sa am mai mult de 3 orgasmelaughing...vaiiii, ar fi prapad pe pamantrolling on the floorm-as numi ursuliciulbig grin

| Barajag explică:

@spiritul:ma descurc eu cumva, doar sunt vaccinatalaughing
@criticul:nu am avut cosmaruri, dar stateam si ma gandeam cum ar fi daca...laughing

| Barajag explică:

Nony, e chiar super placut sa porti in pantece un copilas...happy

| Barajag explică:

@auran:mie-mi spui, eu nu ma mai pot abtine, ma bucur ca reusesc cat de cat sa-i fac pe toti sa se destinda, mai ales ca e duminicahappy

| Barajag explică:

@auran:intotdeauna munca o uit, mie imi place sa fac lumea din jurul meu sa se simta bine.happy

| Barajag explică:

@auran:eu zic ca-l am pe vino-ncoacelaughing...

| Flav a răspuns:

M-as uita sa vad cat le am de mari si as apleca capul mai jos sa vad cat de ''stramta'' rolling on the floor

nony
| nony a răspuns:

Raman insarcinatá. vreau sa vad cum este ai un suflet in tine happy.In rest, pentru nimic in lume nu vreau femeie :-&

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Prima data m-as uita in oglinda sa vad daca e adevarat laughingApoi, m-as aseza in pat si nu m-as mai da jos pana nu revin fatawinking
Nu m-as descurca in corpul unui barbat laughing

auran
| auran a răspuns:

Ursulica rspunsurile de aici sunt mai tari ca un banc, mi-au dat si lacrimile de ras...

auran
| auran a răspuns:

De ce te gandesti deja ca maine este luni si te apuca jalea...

auran
| auran a răspuns:

Ursulica crec ca toti ne dorim ca cei din preajma noastra sa se simta bine numai, ca nu de fiecare data si reusim - tie iti iese...

| death a răspuns:

Mobutu? Unde eşti? NUUUU! :-(( Ce e cu gaura aia? Nu se poate să fie adevărat! O să mă fluiere cocalarii! OMG, curge sânge din mine! Shit, I want my cock back!

| inna a răspuns:

Prima oara as avea un shoc laughing... poate m-as obisnui cu situatia, desi sunt slabe sanse laughing

| viki a răspuns:

Oau, nu m-am gandit pana acum la asta.laughing
Nu stiu, daca as fi un barbat care arata bine, m-as duce sa fac cuceriri rolling on the floor

| cristi27 a răspuns:

Prefer sa raman barbat si sa ma gandesc la tinerolling on the flooriar is rosu la fata ursulikarolling on the floorti-am zis eu pe rivat cum sta treabalaughing

| Swabia a răspuns:

Hmm...suna bine! barbat pentru o zi! laughing)laughing)laughing...Cred ca as face tot ce nu pot face find fata! Am vazut un film pe tema asta!

| spiritul a răspuns:

Ursulika, nasol... daca ai si erectie cand te trezesti asa, vezi sa te apesi tare pe ea cand mergi dimineata la toaleta sa nu te pisi pe perete

| daddy a răspuns:

Like cu ce ma voi imbraca azi?winking

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Sincer. m'as desface la slitz.sa vad cat de "dotata"sunt...
Si.as experimenta orice.
As fi in stare sa imi bag...[.] in cactus pentru senzatii tarilaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-atunci, poate ca acepti invitatia mea la un suc, caci eu voi ramane in continuare barbat, nu am vise din acestea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mas duce in Londra si as dansa la bara, se castiga cate 2000 de lire pe luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ai avut cosmaruri mari azi-noapte nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu barbat as curta femeile care mi-au scapat femeie fiind (citat)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as cerceta corpul :d, dar sunt aproape sigura ca m-as simti groaznic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa... dar ce nas face...as invata sa joc football,, as batea niste cretini care nu-i sufar/.si m-as da smecher...

| Timishan a răspuns:

Pentru mine ar fi echivalentul "trezirii" dintr-o coma,... dupa foaaarteee multi ani (cazul unui american revenit in rand cu lumea dupa 18, sau 19 ani, in urma unui accident de masina), si, sincer, m-as sinucide.Pe bune! I don't want to see :-