| Narfundo a întrebat:

Care ar fi primul lucru pe care l-ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata barbat/femeie?

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma uit pe pereti si apoi simt cum ma ridic din pat

| Libelle a răspuns:

Pai probabil ca as face ca in puiciuta cu cocosellaughing
m-as duce la toaleta si as incepe sa urlu, logic.
m-as speria, dar nu vreau sa imi inchipui.sunt curioasa ce raspund baietiitonguebig grin

| Derye a răspuns:

M'as atinge peste tot rolling on the floor

| Narfundo explică:

Cred ca m-as bate cu pumni-n caplaughing

| Narfundo explică:

Cum ma sa va duceti la proprii prieteni sa ii corditilaughing... voi in suflet sunteti totusi fete{chiar daca sunteti baieti}cam asa ar venilaughing.

| cossmy a răspuns:

Oooo...multe: in primul rand, as verifica daca sunt sau nu virgina, ca sa stiiu daca pot sa fac sau nu o "treaba", sa vad ce simt femeile. Si 2. as umbla prin magazine sa vad ce senzatie au cand cumpara ceva, de sunt asa de disperate. mi'as pune tocurilaughing. as vedea cum e sa placi baieti in loc d fete, si la ce se uita fetele la un baiat.Si nu stiu, ar mai fi multe, ar fi fain macar o zi 2 sa fiu fata(da nu mai multbig grin)

| marrr a răspuns:

M-as masturbarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| deea40 a răspuns:

Sincer mi-as dori sa fiu baiat cel mult 2 zile... daca ar fi sa ma trezesc baiat pentru inceput mias examina corpul hsi mash duce si as **** o fata sa vad ce senzatzie au baietii. apoi nu stiu ce as face cu prietenul cred ca il voi pierde din moment ce el nu e gay. deci mai multe nu stiu...

| darrio2007 a răspuns:

M-as culca la loc.

| Anileda a răspuns:

Imi dau o palma sa vad daca m-am trezit cu adevarathappy

| inna a răspuns:

Nu cred ca as face fata la o astfel de schimbare...laughing

| 80Cris a răspuns:

As incremeni in fata oglinzii!
Dupa aceea mi-as spune ca nu-i adevarat, ca am vedenii!
Intr-un final m-as trezi, nu poate fi decat un vis!

Dar tu alex, cum ai reactiona?

| Daiana_1431 a răspuns:

Mi'as da palme laughing

| Gosh. a răspuns:

Mi-as examina noul corphee hee

| KeepCalm a răspuns:

Mi-as suna prietenalaughing

| KeepCalm a răspuns:

Tu ce ai face?batting eyelashes

| anna7_4794 a răspuns:

Cred ca m-as uita pe fereastra sa vad daca locuiesc in acelasi oras.

Dupa intrebarea aceasta, chiar cred ca ar fi interesant sa fiu baiat pentru o zi.

| celmaifrumosdinlistata a răspuns:

Buna daca as fi singura, as deschide fereastra ca soarele sa intre si in odaia mea, iar daca as fi cu cineva l-as saruta cu prima raza de soare, ca sa ii mearga bine toata ziua!

| Deea :x a răspuns:

As merge la baie confused

| ank a răspuns:

As face l*ba s vad cum e laughing
glmeamtongue
pai as fii foartee fericitaa fericit de faptbig grin
e mult mai tare s fii baiattcrying

| IrinaAndreea a răspuns:

Mi-as da doua palme si as zice ca nu-i adevarat.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Paii... M`as duce la vecina sa o intreb daca merge la gradinita.Are un copil mictonguelaughing

Glumeam...

Ma duc sa`mi dau cu apa rece pe fata si apoi sa imi fac o cafea:X

| alexiaaaa a răspuns:

As incepe sa rad si sa cred ca am inebunitlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as ruga sa fiu din nou fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu am zis ca vreau sa fiu baiat pentru o zi. dar niciodata n-am stiut dclaughing)) deci si prin urmare. mi-e cam greu sa spun ce-as face si cum as reactionalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as intreba : " de ce euuu?" laughing. apoi m-as mira ca am camera de fete laughing si ca sa nu o sperii pe mama... mi-as pune perucahee hee)

| ramo0na a răspuns:

Primul lucru ar fi sa ma masturbez. big grin si abia dup'aia m'as duce la cea mai buna prietena a mea si mi-as face d cap cu ea.ca asa as avea cu ce!hee hee ar fi prea tare.chiar mi-as dori! big grin
Am visat d multe ori ca eram baiat si era atat d bine...vis! day dreaming

| SorinaSorina a răspuns:

M-as barbieri big grin