| wazza a întrebat:

Fiti sinceri! Ati baut de revelion? Ce si Cat?

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Niște șampanie. oh go on

| condemnedAntagonist a răspuns:

Două sticle de vodka.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Apa de la robinet, si cat... nu stiu sa verific apometrele.

| W3R4 a răspuns:

Daaa! Cît am băut, m-am făcut muci...

...de la Tedi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pahar mic de şampanie.

| Foxyyyy a răspuns:

1 pahar de bere, 2 si un sfert de sampanie laughing

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu stiu.Adica am baut asa de mult ca nu mai stiu ce am facut de revelionhee hee

| Weedier a răspuns:

Mi se pare normal laughing
Dăă, măcar de revelion să bem şi noi ceva, nu? tongue

| OskarRM a răspuns:

Bere,vin,whiskey,şampanie,vodka,Trompi,zeamă de varză. Exact în ordinea asta.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Sincer? Am baut cateva pahare de suc Frutty Fresh. happy

Răspuns utilizator avertizat
| PŞtefaniaP a răspuns:

Lichior. si o cupa de sampanie fara alcool. de copii pentru petreceri laughing rolling on the floor

Tu?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Da cum sa nu bem.Pan' la coma alcolica.E glumeam decat doua cupe de sampanie adica 2 pahare mai mari? Si un pic de vin sec.Ce e mult? Tu cat ai baut?

| wazza explică (pentru Andyᵗᵐ):

laughing eu nu mult si chiar putin big grin 2 pahare de sampanie si unul de bere... nu am vrut sa ma imbat tongue tongue

| Trippy a răspuns:

Sampanie.

Răspuns utilizator avertizat
| mariuseu12 a răspuns:

Deci de rev m.am axat pe shoturi de toate de la vin la shampanie, bere [cand ramaseseram fara bauturalaughing] si iar la vin apoi pe la 4 dimm ne.am pus pe jucat sah laughing

| wazza explică (pentru mariuseu12):

Mistolaughinglaughing))

| mariuseu12 a răspuns (pentru wazza):

A fost maxim laughing)))

| mel24 a răspuns:

Am baut pana am clacat....sampanie &cherry :rolling on the floor

| hinatakaname a răspuns:

AM baut doua sticle de sampanie!

Fara alcool.big grin

| wazza explică (pentru hinatakaname):

Exista sampanie fara alcool? poate de aia de copii laughing nu?

| hinatakaname a răspuns (pentru wazza):

Da.big grin Mie imi place mai mult aia, e si dulce, si nici nu ma dor umerii de la ea (de la vin si sampanie de obicei ma dor muschii aia de la gat, insa vinul are voie sa faca asta.)
Robby Bubble! YEEEEAAAAH!
Si acum ne-am adunat cu familia pentru ziua de nume a tatalui meu (in avans, il cheama Ionbig grin) si eu ma imbat cu sampanie! Deja am baut 3 pahare.big grin

| MemeGame9 a răspuns:

Un strop de Absolut Vodka..si am fost gata laughing

| PikachuPufos a răspuns:

O sticlă de bere cu lămâie şi jumătate de sticlă de şampanie.

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Teddy 2 litri si dupa m-au dus prietenii pe brate acasaoh go on Traiasca Kintziiiiiiiiii.Iti urez bafta, iubito:*:*:*:*.

| GhiciceMojoJojo a răspuns:

Am baut. Un pahar de suc, de portocale.

Dar tu?

| AllyPitica a răspuns:

Pai am baut o doza de bere fara alcool, shampanie vin, bere cu lamaie! :* Mult! Nici mult rau!