| MoonLight a întrebat:

Fratilor... mi-a venit o idee. Poate e stupida, poate nu, cine stie.
In legatura cu intrebarea asta http://www.TPU.ro/......i-i-place/
Si trec la subiect: Cum naiba sa iti placa de cineva care nu sti cum arata? :O Si e doar un foruuum...
Dar hai de aceasta data sa ne aratam adevarata identitate. Sa vedem si noi cine tasteaza dincolo de monitor. Cine nu doreste este poftit sa nu raspunda la aceasta intrebare daca are intentia sa incarce o poza falsa sau una de pe Gugal.
As dori sa nu se jigneasca utilizatorii intre ei;)). Iar desigur, cu aprobarea voastra (daca vad ca sunteti de acord sa facem acest lucru) o sa postez si eu o poza cu mine.
Nu prea face parte din categoria T/A, dar numai pe aici am vazut intrebari de natura celei de mai sus. :D
So, we can do it? :-?

19 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

I really don't know!thinking

| LoL a răspuns:

@Wladutz ala esti tu?

vai ce multe majuscule am...

| LoL a răspuns:

@Wladutz no no no...no problem...intrebam si eu

P.S. nu stiu ce sa zic mi se pare buna ideea ce ziceti puneti voi mai intai poze si eu pun la urma si sa presupunem ca atunci cand vreau sa pun poza dau din greseala logout si uit parola.mie-mi convine

| Bujîe a răspuns:

Sunt prea urâtă să dau poze cu mine >8D.

| Șâret a răspuns:

Ok, dar nu încep eu.

| MoonLight explică:

Si daca incep eu continuati sau ma lasati cu ochii-n ploaie?

| αηηα a răspuns:

Hmm...

Prefer sa fiu ultima straight face

| Mişaaa a răspuns:

Nu.

| AnneBre a răspuns:

Http://i.imgur.com/Zpx36.jpg
Multumit?:D hai, e randul tau:>

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@Wladutz You are soooo mic!

| Bombonicăăăă a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874452142
greu sa dua un copy paste---lene sa pun poza...vizualizati daca vreti fb

Răspuns utilizator avertizat
| oFatha a răspuns:

Http://www.facebook.com/#!/esty98? viewas=100000686899395&__user=100002517734953

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@MoonLight iti mai trebuie tricoul ala?

| Wladutz a răspuns:

Mm bine! Oricum nu ma doare mana.
http://i.imgur.com/9mYsh.jpg
Mda mi-am pus fond portocaliu ca e mai cool b-)

| Wladutz a răspuns:

@Lol dap
Problem?
*trollface*