| selysol a întrebat:

Nu inteleg ce se intampla la trivia/amuzante pun unii niste intrebari de genu` imi dati si mie niste bancuri, glume etc ` fratilor nu exista google ce naiba acolo ar trebui sa ne amuzam nu sa le spun la altii niste bancuri stupide pe care le gasesc pe google straight face ce lumee de ce nu pun niste intrebari amuzante? voi ce credeti dau si fundita big grin daca imi explica cineva ce se intampla cu TPU ca mie mi se pare ca nu mai era ce a fost odata sad

4 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Nu era asa celebru intrarea e live orice isi poate face cont le e lene sa caute pe google daca s-ar putea sa fie si pe youtube sa nu se oboseasca sa citeasca alearga dupa funde ca popa dupa bani si de aicea ar trebui sa isi schimbe numele de toti pentru un si viceversa daca ar vedea muschetari sar rasuci in mormant laughingar trebui facute selecti si pastrati aia cu bun simt si obraz

| Denis777 a răspuns:

Bagate laintrebari fara raspuns vezi numai metin2 sau vorbesc in limbi extraterestre pe care nu le intelegi pun intrebari pe care le repeta la nesfarsit cum ma bag cu o fata&baiat ce se intampla daca o frec pana nu mai am aer? nu stiu ce sa zic.

| selysol explică (pentru Denis777):

Da am intrat laughinglaughing e prapad acolo laughing