| Liceanul a întrebat:

Funda! https://www.google.ro/......https?/url
De aici stiu cum sa-mi dezvolt simtul umorului.Va rog dati-mi niste replici standard pentru urmatoarele imprejurari:cineva zice/face ceva, iar eu zic ceva care straneste rasul fara sa jignesc si fara sa ma fac de ras.
Atentie.Am pus intrebarea pentru a-mi rezolva o problema.Cel care-mi spune ce vreau va primi vot+funda.
Nu-mi place sa amenint,dar sa stiti ca acela care vine cu chestii dezlegate de subiect sau vine cu contraziceri,pareri sau alte idei,va fi jignit si va primi "ignore"!
Degeaba imi spuneti voi nu stiu ce conceptii de-ale voastre despre umor sau replici,degeaba veniti cu alte idei, ca eu nu le iau in seama.Eu o am pe a mea si pe a mea o tin pana la capat.
P.S:Va rog dati-mi niste replici standard si amuzante care pot fi zise cand cineva zice sau face ceva.Cel care-mi spune altceva,va fi tratat cu asprime,iar cel care imi da ce-am cerut, va fi tratat cu blandete.
Multam!

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Hmm..nu stiu asa, dar, zi-mi niste situatii ca sa te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric, sigur, da, cu siguranta, fara probleme, un fleac, cum sa nu? de ce nu?

| IAmTheLegendary a răspuns:

Pai.Tu vrei sa fii a[reciat si amuzant.Cel bun lucru este ca multa lume vrea sa fie amuzanta..Asa ca te respect happy oh go on

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Umorul nu e lecția de istorie. Nu există replici santard, pentru că... duh.-.
Și în plus, ne limitezi răspunsul considerabil. De unde să știm cu ce situații o să te confrunți?