| vaporwave a întrebat:

Ghid pentru a nu da ignore userilor (de acord cu tine, persoana care ai de gand sa iti stergi intrebarea)

Pasul 1. Nu lua insultele de pe internet in serios
Pasul2. Gandeste-te totusi o secunda daca nu cumva persoana respectiva are dreptate
Pasul 3. Indiferent cum ar fi, cauta greseli gramaticale sau chiar de scriere in ceea ce a scris dusmanul tau (functioneaza mereu) si numeste-l agramat sau analfabet chiar daca doar a uitat o litera
Pasul 4. Orice ai face, gaseste replici pe care sa i le dai persoanei respective chiar daca n-au legatura cu subiectul. Insulta-i mama
Pasul 5. Nu fa nimic din ce am zis mai sus. Doar nu te comporta ca un idiot sau infrunta in mm situatia si recunoaste ca ai fost penibil

Dau funda chiar daca nu meritati

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu-mi place sa dau ignore
dar daca trebuie, atunci trebuie

| syd2 a răspuns:

Oh, cat de adevarat, mai ales ca indirect dar m-ai mentionat, si multumesc ca mi-ai zis penibil, ma caracterizeaza.

| Croampa a răspuns:

Mie lene sa citesc tot, stiu si singur apasa pe " ignor user"

| Suck a răspuns:

Asta e dedicatie pentru toti care mi-au dat ignor.

| AtsukoKure a răspuns:

Ahm, da, hai să fim ca tipul ăsta, mergem de la întrebare la întrebare insultând oamenii :3
aşa ar fi mult mai bine happy

| vaporwave explică (pentru AtsukoKure):

ai dreptate, eu fac deja asta, dar multumesc de sfat oricum