| zahy a întrebat:

Cand vei fi banat pentru greseli de scriere, greseli gramaticale. Adica eu fac multe greseli in scriere. Si vreau sa stiu cand sa ma astept. E vorba de voturi? Sau ce mai exact te baneaza. Trebuie sa fi raportat ( tocmai am facut-o singur big grin ).

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Este bine sa cunosti regulamenul.http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| zahy explică (pentru EmaS):

Da am citit, observ ca "Ce sanctiuni se aplica celor care nu respecta regulile de mai sus?" nu sunt deloc amenintatoare, adica pana sa-ti stearga contul dureaza, sunt multe etape.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! e bine ca te superi pe tine si te autocorectezi, pe mine ma supara cand cineva pune o intrebare si nu intelegi despre ce e vorba, in rest nu ma supar pe nimeni.
O zi frumoasa sa ai!

| zahy explică (pentru caramela):

Observ ca Sharvany are dreptate trebuie citit regulamentul. Intrebarea mea a fost unpic eronat'a