| Bastet a întrebat:

Guys, im sick and tired of JB. Mă spânzur de scaun. Vreţi să îmi spuneţi ceva înainte să mor?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Fist time: I want you to *** Bieber, and after, you can die happy xD

15 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Nuu esti prea tanara ca sa mori!*ii curge o lacrima*te rog nu te sinucide

| Comeandtellmesomething a răspuns:

I will miss you
Gaystin nu are inima...cum poate lua atatea vieti?

Apache
| Apache a răspuns:

Dai o bere?

| rockmantic a răspuns:

Da.De lustra e mai rapidhappy

| JustinBieberIsMylover a răspuns:

"Ce inseamna sick"?

| AudImagini a răspuns:

Da... eu...

eu nu o să spun nimic

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans! ' bla bla bla

| Coriine a răspuns:

Te iubesc si nu plecaaa,
Ramai cu mine, viata meaaa! laughing)

| Ade a răspuns:

Da...Vezi ca si acolo sunt fane Gayastion Biberon. Au murit cand l-au vazut dezbracat. Ooops! Nu aveau ce sa vada!

| Reew a răspuns:

Nu se merita sa mori din cauza unui gay...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu,inca nu am apucat sa te pup.sad

| AdamBlack a răspuns:

A intrebat o PROASTA CARE IL URMEAJA PE JB CE inseamna sick...pai DACA IL IUBESTI Iti dispare creieru...si de ce mai asculti melodiile lui daca nici nu stii engleza?!
APP INCULTA DE FANA sick = inseama ca ti'e scarba, rau de ceva

| pwp a răspuns:

Dc te-ai sinucide din cazuza unui prost?

| OneMoreChance a răspuns:

Ma scoti la un suc cu faza asta?

| SperanteSpulberate a răspuns:

Oh, nu de scaun!
Ca e scump!
Spanzurate de Beibiron si lasa-i sfoara in gat si fugii!
And run run run! *ai scapat*

| lunarwolf a răspuns:

Spanzua-te cu Bieber.