| lariisa99 a întrebat:

Hai sa facem o povestire amuzanta! fiecare scrie o parte din povestire fara final! inccep eu! a fost odata un spiridus care traia.

Răspuns Câştigător
| cataflow a răspuns:

A plecat la liceu. Acolo toata lumea l-a batut cu zapada, calcat in picioare, dat cu masina peste el. Dar, spre nefericirea noastra el a supravietuit. Acum conduce tara.

25 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Printre rufele murdare si rau mirositoare...

| LolNope a răspuns:

Si acum vor sa scoata concediul maternal si sa interzica copii(auuuu).

| Cσσкiє a răspuns:

Aşa că a cerut unei domnişoare un şerveţel...

| AcidCuSange a răspuns:

Pai... A fost odata un spiridus care traia.Si mergea cu picioarele pe pamant.Si a inceput sa cante din gura.Si a cantat din gura...Si pana sa isi dea seama piticul care traia, a murit de la atata cantat din gura. S-a sfarsit povestea fara sens cu piticul care traia, care canta din gura, si care a murit din cauza cantatului din gura!

| rockelle75 a răspuns:

Acea coaja de banana a fost calcata de emil boc care a alunecat pe ea si ia rupt spiridusului toate oasele

| SunnyMidnight a răspuns:

...si atunci a descoperit prezervativu din cosu de gunoi si s-a sters la nas cu ellaughing...

| AnemonaP a răspuns:

Si a ajuns in burta unui purice- zburator -tipator-inorog

| annammaryya a răspuns:

Si cu acest nas mucos

| RoxAnana a răspuns:

Si apoi a inceput sa dea legi.

| hSh3ad a răspuns:

Dar au scapat

| Mary24 a răspuns:

El doar a lesinar nu a murit, si avea nasu mare si verde plin de mucilaughing)

| Zuzulina_9287 a răspuns:

, acum spiridusul s-a dus si l-a dat afara pe boc(spiridusul era basescu)

| MihaiFCB a răspuns:

Apoi, A luat-o pe Nuti Udrea O ORa la vitezaa SE StieeeeE!

| Sn00pY a răspuns:

Si a mancat o gaura de covrig fiert:X

| pamPammmPam a răspuns:

Din pacate happy

| RoRoxana a răspuns:

Si intr-o zi spiridusul o dat cu capu' de coltu mesei si si-o pierdut memoria.Se credea vierme!

| JuliaSweet a răspuns:

Si s-a dus la mall...

| bd a răspuns:

Intr-o coaja de portocala uscata

| EraGGon a răspuns:

Intro zi el a murit si gata povestea rolling on the floor

| LIV_1833 a răspuns:

Impreuna cu un gandac de colorado, care a ajuns sa-l stearga la fund pentru a se mentine pe pozitie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chelios aproape cu o gura care vb intruna ca nebuna pe spirihusi il chema Traian Cachescu

| Ðida a răspuns:

In cosul de gunoi...laughing

| lariisa99 explică:

Si sa zica tot felul de prostii.cum ca ar exista.
.

| alexandraviatata a răspuns:

A fost odata o baba si un mos care au murit: mosul la 1 an jum si baba la 3 ani.

| dielife a răspuns:

Cu iubita sa cre era furnica! ei stateau pe o coaja de banana!