| Raluu01 a întrebat:

Sa ne amuzam putin laughing Funda celui care scrie cea mai amuzanta sau cea mai jenanta intamplare la care a luat parte.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

In tabara am umblat somnambula si am urcst scarile si le-am coborat si le-am urcat si le-am coborat.Dar am apasat cand calcam pe scari[se auzea un zgoomot].

Cea mai jenanta era cand eu si colega mea de banca cantam ROA-Ne place in ora si atunci s-a facut o liniste si s-a auzit mai tare ce cantam noi, a ras toata clasa de noi blushing.

| LdyD a răspuns:

1) Cea mai penala faza care mi s-a intampla. pf. nici nu vreau sa'mi amintesc! laughing

Pai.era duminica. si ne-am adunat toata familia la masa. bla bla. dupa cateva ore de chin. am mers la mine in camera si stateam la pc. dupa ceva timp au venit toti la mine in camera sa vada ce fac. si am stat am povestit cu ei. si primisem un mesaj pe hi5. si dau sa vad ce ii. si dintr'o data incepe un film porno laughing rolling on the floor))
Nici nu puteam sa il opresc laughing
Incercam sa dau "X" dar nu mergea laughing
Ma simteam penallllllll! laughing))
Si pana la urma am sCos pc-ul din priza si am plecat. laughing
N'am vrut sa mai dau ochi cu ei. laughing

| LostInDreams a răspuns:

Ieri am facut o boacana la scoalalaughing. Eram cu o prietena de-a mea pe holul scolii si ne tachinam amandoua(in impingeam, ne pupaceam) si la un moment dat cam eu pe jos si cade si ea peste minelaughing). Toata scoala se uita la noi 2laughing-nebunele scolii evidenthappy
M-am cam facut de ras, dar macar m-a remarcat baiatul pe care il placeamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Aveam istorie, se sunase de 2 minute, iar eu cu o amica inca mai eram pe holuri. Ei ii place un tip din clasa a 8-a. Si el mai era pe hol. Si eu am impins-o si a intrat ca lumea in elrolling on the floor

Si una jenanta: Eram intr-o pauza cu 2 colege...iar una dintre ele ma speriase atat de tare incat am tipat 5 secundelaughing). si a spus tipul de care imi place sa nu mai tipstraight face. M-am simtit naspa tot restul zilei din cauza colegei melestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi avem la scoalaun prof de geogra beton. daca pot sa-i zic asa. Frumos, aratos, de treaba etc.
Se sunase de pauza de vreo 5 minute si toti am iesit pe hol. Si eu cu inca cateva fete am inceput sa radem de o chestie pe care o zisesem si am zis ca ma intorc pana in clasa sa-mi iau sticla de apa mi se pare. Si cum ma intorceam eu odata il vad pe proful de geogra in spatele meu, ma sperii de mai sa lesin acolo ( sunt putin prea sperioasa uneori big grin ) si trag o tipatura de se aude pana la parter ( eu sunt la ultimul etaj )laughingrolling on the floor

Si mai e una tare.

- Stateam eu pe hol, cu niste fete. BHa si la noi in clasa este una mai nebuna.vai ce ne radem de ea. Mha si stateam eu cu ea si incepe ea sa-mi spuna tot felul de chestii amuzante si sa dea din maini ( eu muream de ras ) si odta trage o injuratura tocmai in momentul in care trece profa de mate pe langa noi.
Toata ora n-am vrut sa zic ceva sau se ies la tabla big grin

Mai e una :
Eram noi in ora de geogra. Si vroiam sa pozam pe prof cu telefonul. Si ma duc eu sa-i distrag atentia. In acest timp, o fata incerca sa il pozeze. Si s-a intamplat sa-l scap din vedere pe prof pentru un moment laughing si o vede pe aia cu telu laughingrolling on the floor
Profu: CE faci, mai?
Noi : POzam penarele!laughinglaughing
Profu : Bine

Dupa ore ne-a fost ciuda ca n-am reusit sa-l pozam si ne-am dus la el si l-am intrebat daca putem sa-i facem o poza.Cea mami penala faza bha laughingrolling on the floor Si el nici macar nu ne-a bagat in seama dar ma rog ne-am ales ca o intamplare hazlie