| Quikeii a întrebat:

Heyy`.

People, hai sa facem o poveste doar din comentarii :]. Incep eu, si continuatsi voi, pe rand. Lasa`tsi`l mereu o noua idee inceputa, ca sa aiba cel care urmeaza dupa voi, cu ce incepe. Nu folositsi fraze / cuvinte / propozitsii obscene, pentru. ca nu suntem la bordel :d.
Si acum...

A fost odata o fetita care traia intr-o casa cu 98 de etaje. In fiecare etaj avea cate o camera proprie, amenajata cum dorea ea. Avand multi prieteni, fetita a... [ continuatsi voi ]...

5 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Dat o petrecere in care a invitat 97 de prieteni si fiecaruia i-a dat cat o camera iar ea statea in a 98-a camera.La petrecere...(continuati)

| Biiiiiia a răspuns:

A spus ca mai bine ar fi sa recunoasca in fata parintilor ei ca a dat o petrecere si ca unul din invitati a spart geamul.A mers la mama sa, i-a povestit totul, apoi mama ei...(continuati)

| only me a răspuns:

Fiind mare galagie si muzica, unul dintre prietenii sai a spart un geam. Fetitsa era constienta ca parintii o vor certa foarte tare, asa ca...

| Quikeii explică:

Cand a auzit acestea, mama fetei a construit inca un etaj, in care a mai facut o camera. Camera din etajul 99 se numea " Camera in care orice e permis ", aceasta fiind o camera gigantica, cu lumina artificiala si amenajata cu saltele, pentru. a nu se sparge nimic. [ continuatsi voi. daca nu mai sunt ~ doritori ~, faceti prin rotatsie ].

| Quikeii explică:

Nimeni? straight face.