| razbskulli a întrebat:

Am 12 ani impliniti de curand si as vrea sa am o iubita dar nu stiu cum sa imi procur una.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai asteapta si o sa apara ea.

49 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vezi ce fac alti baieti si faci si tu.Mare lucruhee hee

| TeoPT a răspuns:

Fa-ti una din BCA sa fie rezistenta.

du-te frate de-aici. O sa ai prietena cand o sa simti un sentiment numit iubire fata de o fata, nu doar sa fii in pas cu modastraight face

| fabiola a răspuns:

Iti deschizi un cont in banca, iti iei o masina, un apartament in centrul Bucurestiului! Ea e bonus!

| bluesky a răspuns:

Nu trebuie sa o cauti, ce daca ai 12 ani? Trebuie neaparat sa ai iubita? :-J Lasa, toate la timpul lor! Plus ca esti prea mic pentru o iubita!

| adi4ever a răspuns:

De procurat iti procuri de la magazinlaughing

| stweety10 a răspuns:

Ia vezi poate au la magazin de vanzare...

| Trinitas a răspuns:

De pe Ebay, nici atata lucru nu stii?

| Doa'Do a răspuns:

In primul rand, nu cred ca " sa procuri " una e cuvantul potrivit. Tu crezi ca o iubita e ca un obiect? Nu.Este o persoana pe care o iubesti.Nu cred ca tie ti-ar conveni sa fii tratat ca pe un obiect, ok? Daca vrei una, asteapta pana o vei gasi pe cea potrivita, dar nu-ti bate joc. Unele fete sunt mai sensibile ca altele.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Cum sa iti procuri una?
Cu o masinarie, in beci.
OMFG.
laughingrolling on the floor

| maryana5 a răspuns:

De la alimentara "procuri" una happy

| Linguritza a răspuns:

Bai cand va vad ca va bati joc de baiat. Lasati-l inpace are numai 12 ani ar vrea si el sa stie cum sa faca sa aiba si el o prietena. De ce trebuie sa fiti chiar asa? Ce daca voi aveti sau ce? trebuie sa radeti de altul? Ar trebui sa il ajutati cu sfaturi nu sa radeti de el, ce daca are 12 ani.

| αnđRα a răspuns:

A pus intrebarea ca sa il ajutati, nu ca sa radeti de el happy

eu zic sa fii dragut si de treaba, asa or sa te placa multe fete thinking laughing

| Aerosmith a răspuns:

Du-te la magazin.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Doamne mai, esti de abia in a 6 a si deja iti arde de iubite? Mai asteapta, ca daca te preocupa acum dragostea si lasi invatatul tu crezi ca la 20 de ani fetele o sa prefere un idiot fara carte? Fii serios...

| marwitch a răspuns (pentru ☻☆Diana☆☻):

Daaa...cam asa se "fac" iubitele...nu conteaza ca esti idiot sau destept.Si eu am aceeasi dilema cu colegele. Zi si tu colegilor ca ai una deja doar ca locuieste deparete apoi fa o poza cu telefonul cu tine si o prietena pe care sa nu o stie colegii si arata-le ca aia e "prietena ta". Garantez 100%. Apropo, suntem de aceeasi varsta.
Mosilor, aveti voi peste 25 de ani, ca daca erati mai tineri il intelegeati pe baiat. Ce cautati voi la intrebarile generatiei tinere?

| Butsilee a răspuns:

Daca esti dragut, ai texte in tine, nu esti timid, daca stii cum sa vorbesti cu o fata cum sa te dai pe langa ea problema e rezolvatawinking

| Sadiss a răspuns:

Asteapta de la sine. una sigur s-o gasi sa te placa. doar sa cunosti cat mai multe fete. big grin. oricum bafta. o sa iti scada rezultatele la invatatura ca nu o sa ai timp de ambele

| AlecsLexx a răspuns:

Vezi daca sunt la magazinul din colt. Daca nu am eu cateva de anul trecut care mi'au ramas mici. Da'mi adresa si ti le trimit.

| johny92 a răspuns:

Ahahahha... cica " nu stiu cum sa imi procur una" hai ca m-ai facut sa rad laughing... Doamne, de unde scoateti mah intrebarile astea?

| A3tius a răspuns:

Pai, iti procuri una de la magazin, nu?
La ce exprimare ai ("procur"=cumpar)... se vede ca nu te impaci bine cu scoala
Uite sfatul meu: du-te intr-o gradinita si alege de acolo, cu putin noroc, gsesti una virgina.
HAI SIKTIR TRECI LA TEME, MUCOSULE SI LASA FETELE!

| darcalex a răspuns:

stii ce as pune si eu o intrebare de genu asta dara nu vreau sa rada lumea de mine ca si de tine laughing)

| Angelswprr a răspuns (pentru darcalex):

Uite ca a ras deja de tine laughing

| joanna_1070 a răspuns:

Sa-ti procuri una?laughingDa' iubiticile se cumpara de la supermarket sau cum? Oricum tinere domn, la 12 ani eu zic sa iti caute alte preocupari; toate la timpul lor.

| uite aici a răspuns:

Ai incercat la piata?

| Emma_2501 a răspuns:

Tu consideri ca fata ii un plic de iarba, ba? du-te la un peste si iti gasesti unawinking.sau la sapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani si n-ai inca? Vezi ca se joaca la bancuta in fata blocului cu citeva papusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
12 ani "zici" că ai? Cam "bătrânel" pentru o prietenă!
Mai lasă timpul să treacă și când ai să fii "tânăr" matur atunci este vremea ta.
Școala este prietena ta acum pentru viitorul tău.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la "Predoleanu"
unde e deschis tot anul'
vei gasi in orice zi
batiste pentru copii
chiar batiste din atlaz
sa-ti stergi mucii de la nas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iubita iti trebuie la 12 ani? :O du-te si joaca fotbal sau altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imim procur laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ca ai doar 12 ani nu? adica nu stiu ce gigolo esti tu dar fetele or sa vina cu varsta cand tu o sa fi mai bun si o sa le atragi ...parerea mea e ca acum o iubita pentru tine este ca un copil.asteapta sa ai o 'relatie' gen peste 2-3 ani doar nu te multumesti cu pupaturi pe obraz caci cam asta vei primi de la fetele de varsta ta