Janina
| Janina a întrebat:

Hai sa ne jucam...fiecare pune o intrebare si da un raspuns.
incep eu cu prima intrebare: Care e ca e mai amuzanta amintire a ta?

Ps: nu avem voie sa repetam intrabarile big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, ai avut emotii inainte sa incepi lucrul. Cum a fost pina la urma prima zi?
Amintire amuzanta, cum sa-ti spu. Mie-mi place mereu sa glumesc, deci e greu sa ma hotarasc. De multe ori ma gindesc la faptul ca ar fi trebuit sa fiu regizor de comedie (nu ma abtin cind vad o comedie sa nu spun cum ar fi trebuit sa fie ca sa iasa mai bine).
Imi amintesc, la un curs de programatori. Tot scriam ce ne dicta profu si nu stiu cum, dar foaia se curbase si trebuia sa o tin intinsa cu o mina sa pot scrie. La un moment dat ii spun colegei mele "vrei sa ma ajuti te rog? Tine si tu cu degetu aici sa nu se mai ridice foaia." Ea se conformeaza si eu incep sa scriu fericit. Dupa citeva secunde "mai ai nevoie sa tin? Ca as vrea sa scriu si eu ce dicteaza." M-a pufnit un ris ca am picat din banca si dupa mine a apucat-o si pe ea. Profu se uita interzis la noi rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

34 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu. Fan caini sau pisici?

| psiholoaga a răspuns:

R: Ca am strabatut tara pentru un tip care s-a dovedit a fi un fals.
I: Care este cea mai mare teama a ta?

| psiholoaga a răspuns:

R: minciuna.
I: prajituri cu ciocolata sau cu fructe si frisca?tongue

| RamonaMn a răspuns:

R: Sa ma abandoneze parintii straight face

I: La ve varsta v-a fost mai greu si de ce? happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ultima data le-am cerut iertare parintilor cand am intarziat acasa.happyOricum ei nu erau suparati dar am simtit nevoia sa le cer scuze.happy

Intrebarebig grinaca ar fi sa alegi intre prietena ta cea mai buna si iubitul tau ce ai alege?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca* scuze

| ioanaa a răspuns:

Vreau si eu sa raspund secretel, dar nu la aceeasi intrebare laughing respect regulile jocului tau.

| ioanaa a răspuns:

Ozzy Osbourne - Dreamer.

Intrebare : Cand ai cerut ultima data iertare parintilor?

| ioanaa a răspuns:

Peretii sunt un galben pal (din pacate, e casa in care stau in chirie, nu camera mea in care am crescut)

Intrebare : Aveti pastrate lucruri de cand erati mici?

| ioanaa a răspuns:

R : Minciuna din partea mamei mele...
I : Dimineata, cafea ceai sau lapte?

| andi a răspuns:

Hai sa ne jucam...de-a doctorul merge sa ne jucam? big grinbig grinbig grinbig grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Pun eu intrebarea: Care e melodia ta preferata?

pupimik
| pupimik a răspuns:

Prietena cea mai buna.

Ce culoare au peretii camerei tale?

Janina
| Janina explică:

Nu as putea uita multe, mai ales momentele de fericire...

ce nu ai ierta niciodata?

Janina
| Janina explică:

Ceai

care a fost cea mai gogonata mincina spusa de tine?

| kh1ss a răspuns:

Sa sar cu parasuta... dar mai e timp si pentru asta

intrebare : daca ai putea sa iti faci viitorul asa cum vrei tu... cam cum ar arata?

| gabrielutzu a răspuns:

Vreau sa ma joc cu tine... tu vrei?

| dyanna a răspuns:

R:un pierce in ureche
I:ce iti place cel mai mult la viata ta?

| dyanna a răspuns:

R: o minciuna ingrozitoare care s-a spus despre mine... si care venea din partea unei persoane la care tineam

I: urat/a si destept/a sau frumos/a si prost/a

| DenissaDeea a răspuns:

Cea mai amuzanta si frumoasa amintire a mea, a fost acum aproape trei ani in urma! cand am venit in tara pe la 1:30 noaptea si cand am coborat din taxi am uitat in taxi toti banii si bagajul meu si al unei vecine de bloc cand mi-am revazut familia, nimic nu mai conta pentru mine, norocul meu ca soferul era un om cinstit si mia adus tot ce uitasem in masina si mi lea inapoiat.
O alta amintire amuzanta a fost cand mi-am revazut o sora dupa 4 ani care nu stiam nimic de ea, a fost si triste si amuzatnte.Care e cea mai amuzanta amintire a ta?

| BluePuff_3062 a răspuns:

Lapte, ca am 12 ani si nu pot bea cafea.

| alexam a răspuns:

Coincide cu ceea ce numesc eu cel mai frumos compliment primit: in clasa a 12-a profa de latina mi-a spus ca daca nu avea toti cei 3 baieti deja insurati ma facea o nora... Era super femeia! Cred ca si baietii ei erau la fel de ca lumea... happy

| alexam a răspuns:

Fan caini! Dar nu Dinamo! Scuze ca nu am fost pe faza! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai amuzanta amintire a mea a fost cand taci tu din guralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PUNE INTREBAREEEEEEEEEA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catei :X

I: Ce regreti ca n-ai facut in viata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R: As face in asa fel incat sa imi am toti prietenii alaturi si sa ne distram cat mai mult.

I:Ce-ai alege intre un pierce in ureche si o sedinta la solar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R: Sa traiesc happy
I: Ce gand nu l-ai putut uita mult timp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prajituri cu ciocolata

I:Ce n-ati putut ierta vreodata?