| JustMeNck a întrebat:

Haoloooooo ce doare lenea...crying Cum scap de ea?

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Freac-o la cap și pleacă.

| anad a răspuns:

Suna la 112! Cred ca-i caz de spitalizare!

| єχcєєℓ a răspuns:

Ingrasă-te vreo 200 de kile si te asezi pe un confortabil din piele(nu ursulet)fotoliu. După ce incepi sa iti vina numero 1(pipilică)Incerci să te zbati sa iesi din fotoliu si uite asa pleaca lenea, cu timpu te vei obisnui si asta e alta poveste..Succes

| Ashadow a răspuns:

Singura modalitate prin care poti scapa este sa-mi faci tema la mate.

| W3R4 a răspuns:

Cheamă-l şi pe Momîie, şi mergeţi la o ţuică!

| JustMeNck explică (pentru W3R4):

El e si mai bolnav ca mine! straight face

| W3R4 a răspuns (pentru JustMeNck):

Atunci...mergi la un medic...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Păi Momâine nu a traversat tara la CanCan TV?

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Bate-o...

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Munceste

ha ha ha! Nu trebuie sa faci asta.Doar scutura din cap si gata.

| Weedier a răspuns:

Dacă lenea ar durea, am fi morţi.Deci,tu eşti mort? Sau dacă nu, cât mai ai de trăit?

| SootheMySoul a răspuns:

Pisica mea vindeca lenea si iti recomanda sa asculti metallica la maxim de 2 ori pe zi.
P.S. Pisica mea nu vindeca prostia

| Epigonul a răspuns:

Ia atitudine de la mâţa din avatarul tau!

| IchigoFullbring a răspuns:

Freaca menta! happy

| IchigoFullbring a răspuns:

Miscate pana la firgider!
te mai doare lenea?

| Rooksee a răspuns:

O iei la bataie.

| ORDKEO a răspuns:

La muncaaa

| ჯpLaNe a răspuns:

Te culci

| veveritza6499 a răspuns:

Imi pare rau de tine dar... lenea este o boala aproape incurabila laughing... Este foarte greu sa scapi de ea si trebuie sa tii foarte multe tratamente ca sa scapi din ghiarele lenii laughing