| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Heeeeelp! E urgent! Vreau sa devin o balena, ce trebuie sa fac?
Nu uitati e la T/A

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mușcă-te de limbă de 15 ori, apoi înțeapă-te cu un ac.

| georgeggg a răspuns (pentru Musique):

Nu are efect... laughing

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru Musique):

Neeeh,am facut-o, si sunt inca un om laughing

| Dash a răspuns:

Mai slabeste cateva tone...

| MâţulMov a răspuns:

Nimic, deja esti una foarte grasa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sinucizi, după, te reîncarnezi într-o balenă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FasFood.

Răspuns utilizator avertizat
| iKeel a răspuns:

Stai 5 ore la mc donalds, apoi 6 ore la KFC, şi apoi te culci, şi faci aşa şi ziua următoare.

| LaNaibaa a răspuns:

Te iei de fund si sari de 5 ori in sus.

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru LaNaibaa):

Dar nu pooot! Lenea...

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Bagi in tine 5 tone de cartofi prajiti cu friptura si bei 10 l de apa apoi te arunci in mare si stai acolo pana te transformi.P.S-vezi sa nu se indragosteasca vreun delfin de tinesmugrolling on the floor))

| Ovidiu11 a răspuns:

Un creion, o foaie si putina imaginatie!

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Mananca peste mult, pana ajungi la greutatea unei balene. dar de ce ti-ai ales tu tocmai balena? nu puteai fi sirena?

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru DanceWithTheLittleGirl):

Ba da, dar am fost si sirena, dar m-am saturat.Am cfost si la o scoala de sirene, dar erau multe majorete-sirene si erau malefice, muhaaaaa! devil

| Klews a răspuns:

Ia păturica magică, du-te la Smaranda, pune-ţi acuarea pe căpătâi si striga " BALENA" x3.

| SookiexD a răspuns:

Te duci in Las Vegas, ceri un hamburger primului tip pe care il vezi, inauntru este o cheie aurie, o iei, vi in Romania, si in Brasov in biserica neagra se afla un seif, deschide-l, acolo se afla o potiune magica, toarn'o pe gat, si te vei transforma intr-o sirena. te duci la regele apelor si ii ceri frumos sa te transforme el intr-o balena smug

| georgeggg a răspuns (pentru SookiexD):

Complicat...

| SookiexD a răspuns (pentru georgeggg):

Eu doar i-am raspuns laughing.

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru SookiexD):

Eeeh,dar e prea departe Las Vegasullaughing

| MisterToast a răspuns:

Căcat. Mult căcat.

| AdonnAdonnis a răspuns:

Mai fa cateva tone pe tine si invata sa inoti (daca te incape marea sau oceanu 0

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Mananci ca o balena.

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru VasilicaDarkKnight):

Dar ea mananca numai ierburi si pesti...Asta e dieta, nu cura de ingrasare ca o balena laughing

| MonsieurMoustache a răspuns:

Scoate apa pe cur.

| Zalana_Florina_1994 a răspuns:

Sa iti atasezi o coada mare si sa mananci intruna 2 saptamani.