| TePupiic a întrebat:

Heeeeii :X

Am gasit pe un site niste status-uri ( descrieri pentru. fb):

Ea: Te iubesc!
El: SI eu te iubesc!
Ea: Dovedeste! Striga sa te auda toata lumea!
El (sopteste): Te iubesc!
Ea: De ce ai zis in soapta?
El: Pt. ca TU esti "lumea mea".

sau

Ea: Promite-mi k nu vei

7 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Îți promit că nu voi.

| iKeel a răspuns:

Relax Cow. Du-te şi culcă-te.

| shmata a răspuns:

El: Ati tinut post?
Ea: Deocamdata pot sa spun ca nu este un post ocazional pentru ca divulgaritatea umanistica a unui om s-ar putea retusa pe un blastomale nonsalanta noconformistice intr-un jan calvin numa ca aceasta republistica inter umana s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar. As vrea ca totul in aceasta zi a unui prohod pe care divinitatea interumana se putea codifica, o impartasanie pura s-ar putea restructura pe un anumit discomfort plurirenascentistic umanitar. Eu am venit ca sa confirm, sunt intr-o urbanistica intr-o cazistico medicala a unui univers transvers. S-am luat o sfanta impartasanie intr-un vechi sinus-inversus intr-un nonsalant nonconformist sub jan calvin. Si nu stiu daca dumneavostra pledoaria ca sa imi oferiti aceasta continenta parasinusoidala pe care niciodata acest univers sinus inversus ar putea reconstitui...
El: Aha...

| anonim_4396 a răspuns (pentru shmata):

Mda....iti place doza de has
*aia spune si maicy has se uita in dictionar*
PS: nu stiu daca am nimerit numele

| shmata a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce te referi? Doza? Eu am vazut un videoclip pe youtube, un interviu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru shmata):

La dat si la Doza de has tu nu te uiti la Doza?

| TePupiic explică:

Nu pricep!laughing