| anonim_4396 a întrebat:

Hei all, am instalat windowsul (Xp) si am sters ambele paritii am formatat partitia C dar. pe D am uitat sa o creez din nou atunci cand am reinstalat windowsul deci.thinking cum fac partitia D? Reamintesc eu am acum decat UNA [c] Si vreau sa o fac si pe D. Fundabig grin!

2 răspunsuri:
| InfiniteInfinity a răspuns:

Tu te uiți la categorie când pui o întrebare?

| eumisha28 a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer, manage apoi disk management.imediat iti apare cele 2 partitii.C care este windowsul si D. apesi pe D si dai change drive letter and paths.si e gata. daca nu te descurci revino cu intrebari