| CiocolatăCuCăpșuni a întrebat:

Hei, ce ziceți să vorbim despre întrebările stupide pe care le punem uneori fără să vrem, gen: Te-ai tuns? Nu îmi crește părul invers. Și întrebarea mea este care a fost ce-a mai stupidă întrebare care ți s-a pus vreodată? big grin
P.S. Decât să răspunzi aiurea nu te obosi să mai scrii.

Răspuns Câştigător
| šïηηεr a răspuns:

Da. Hai să vorbim.

Era o dată, într-o zi de vară, eu.

Ieşeam ud fleaşcă cu un prosop, şi mama mă întreabă :

-Ai făcut duş?

-Nu mami, l-am căutat pe Nemo în veceu, din păcate nu l-am găsit.

Sfârşit.

17 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Eram cu 2 prieten cu bicicleta, si mergeam noi, vorbeam, iar eu am incercat sa fac un mic trick si normal ca am cazut, mi-am spart capul...sange a inceput sa curga si vine unul din aia la mine si ma intreaba:Frate ti-ai spart capul?

| Furculingură a răspuns:

Mergeam cu o prietenă pe drum și dintr-o dată am căzut. Ea :
-Ai căzut?
-Nu! Am văzut un fir de praf și mă gândeam să îl miros! straight face

| Ashadow a răspuns:

Eu pur si simplu detest intrebarea "ce faci?". Frate daca n-ai nimic de intrebat taci naibii din gura ca poluezi aerul degeaba.

| CiocolatăCuCăpșuni explică (pentru Ashadow):

E o întrebare destul de stupidă și la care majoritatea răspund cu "bine" că doar nu o să te apuci să ii spui lui/ei tot ce faci laughing Și cu toate astea cu toții o punem.

| AtateaConditii a răspuns:

Colega de banca: Ai venit la scoala? Eu: Nu sunt fantoma colegei tale, am venit sa te vizitez.

| vali1985 a răspuns:

Mananci?

| 00AName00 a răspuns:

"Plangi?"

| 00AName00 a răspuns (pentru 00AName00):

Dar nu mi-a pus-o nimeni pe asta.

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Mda..Sau chestia aia:
-Dormi?
-Nuuu eram in coma multumesc ca m-ai salvat.

| IchigoFullbring a răspuns:

O intrebare stupida
el:ce faci? te joci?
eu:nu...frec mouseul degeaba! straight face

| magazinulDepeBlog a răspuns:

"Ti-ai facut suvite"?

| CiocolatăCuCăpșuni explică (pentru Hermaniona):

Eu vroiam sa îmi spui o întrebare stupida care ți s-a pus ție, pe net și eu pot să le caut big grin

| Ellena123 a răspuns:

Luni mi-a fost putin rau si am plecat acasa si a doua zi cand m-am dus la scoala m-a intrebat o colega"
"Da' ai venit la scoala?"
In gandul meu: Nu am venit la campraised eyebrows rolling on the floor

| Elenasays a răspuns:

Am venit la scoala si, ma intreaba o colega:A venit?
Nu, e fantoma mea care a venit cu 5 minute inainte.Eu sunt pe drum.

| Alternatiive a răspuns:

Bună. O întrebare stupidă, des întâlnită : " Dormi? " Pentru mine n-are sens.
- Dormi?
- Da, dorm.

| CiocolatăCuCăpșuni explică (pentru Alternatiive):

Eu prefer să nu răspund, că doar o să-și dea seama că dacă nu răspund dorm. laughing