| Dixiclart a întrebat:

Imi puteti spune si mie nite intrebari stupide de gen: dormi? Nu m pregateam sa mor..sau te-ai tuns? Nu imi creste parul invers sau esti acasa? Nu car fix dupa mine.da cv nou ...mersiiii fundita

5 răspunsuri:
| Zoxxx a răspuns:

- Mananci?
- Nu, ingurgitez.
____

- Plangi?
- Nu, ma pis pe ochi.; o3

| Grimmjow69 a răspuns:

De ce ai postat subiectul acesta?

Răspuns utilizator avertizat
| emanuelclipa a răspuns:

Drumul asta duce si inapoi?

| Kidu12 a răspuns:

Ai cazut? Nu, am vazut un fir de praf pe jos; Dormi? Nu, incalzeam plapuma; Tremuri de frig? Nu, e un dans nou; Vorbesti la telefon? Nu, ascult display-ul; Ai alunecat? Nu, ma imbratiseaza gravitatea; Inveti? Nu, ma ascundeam dupa caiet; Ai venit? Nu, vorbesti cu clona mea.