| Aicha_7433 a întrebat:

Hei big grin
in fiecare zi la scoala un baiat se uita la mine imi zambeste...si imi cam placelaughing. as vrea sa intru in vorba cu el.stiti cumva cum as putea?sad (sunt cam timida) FUNTITZA!

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Pai...ai putea incepe prin ai raspunde la zambet, tot asa pana ajungi sa-l saluti (daca chiar te place si nu o face doar pentru ca vede intotdeauna partea frumoasa a vieti...mai stiu eu si persoane din astealaughing)

| Aicha_7433 explică:

Schimbare de situatie.azi era cu o fata de mana si a sarutat-o. dar cand m-a vazut a impins-o la o parte...sunt cam confuza. ce sa fac?straight face

| ChristineLoveYa a răspuns:

Pai te duci la el si il saluti, il intrebi ce mai face si cand vezi asa ca vorbiti mai des ii ceri idul numarul de telefon si asa pana cand unul din voi va face primul pas... funda? te rog...

| dya2010 a răspuns:

Pai daca vezi ca tot iti zambeste zambestei si tu lui si du-te pana la el intreaba-l ce face cum il cheama cati ani are...si vezi tu pana unde ajungiwinking