| RalucaIoana4 a întrebat:

Am o intrebare: Am in scoala un baiat care e cu un an mai mare ca mine. Si imi place mult de el, dar sunt foarte timida si nu am curaj sa ii vorbesc. Il vad in fiecare zi si se uita la mine si zambeste si fac si eu la fel. Dar mai mult, nu sad Ce sa fac? Orice sfat e binevenit. FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

Uite Raluuuca:*, cateodata in viata trebuie sa ne adunam toate fortele si sa avem foarte mult curaj ( sau tupeu cum ii spun unii ) :* eu te pot ajuta si nu in schimbul unei funde :* te pot ajuta cu foarte mult drag, dar am nevoie sa imi spui mult mai multe, mai detaliat. te astept aici. bibby.byank@yahoo.com, sau daca nu, pe mess : bibby.byank

te pup scumpa :*