| SupradozăăDeCrazy a întrebat:

Buna TPU happy. Sunt indragostita de un baiat mai mare decat mine cu 2 ani.As vrea sa pot sa-i spun ceva fata in fata insa nu prea am curaj...Sunt cam timida de fiecare data cand trebuie pe langa mine. Faza e ca o prietena spune ca mereu zambeste cand se uita la mine...Cum sa-mi fac curaj sa-i spun ceva? Sau macar sa intru ce el in vorba pe facebook.Dau funtita :*.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Tu doar zambeste-i, lasa-l pe el sa faca restul, daca si el te place garantat ca va trece la pasul urmator

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rebeca22 a răspuns:

Pai deocamdata nu face nimic tu.Asteapta de la el sa vezi vreun semn.Asta ca zambeste nu inseamna neaparat ca te place.

| GhenS a răspuns:

Invital la un suc dupa scoala doamne parca o sa vad ca unu o sa zica sa va dati like pe facebook. Doamne facebooku asta unde o sa ajungeti fratilor