| Classy a întrebat:

Imi place un baiat, si el este cu 2 ani mai mare ca mine. Suntem la aceeasi scoala, insa el nici macar nu ma cunoaste...INCAbatting eyelashes. Intrebarea mea este: cum as putea sa fac sa intru in vorba cu el, sa il cunosc? thinking Raspunsuri concrete as vrea, metode care voi le-ati aplicat. Nu sunt timida shame on you. Asa ca? Niste sfaturi sunt chiar bine venite. kiss

2 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Păi, şi eu eram întro situaţie ca a ta puppy dog eyes şi l.am întrebat dacă mă poate ajuta cu tema la engleză, fiind praf pe.atuncihee hee). Aşa că i.am cerut id şi din vorbă în vorbă, n.a ieşit mare lucru rolling on the floor), dar poate că tu vei avea mai mult noroc >big grin. Succes :*

| YourMother a răspuns:

Încearcă să te prefaci că nu îl vezi și să te izbești în el. laughing Și apoi iți ceri scuze și îi spui că a fost intenționat, dacă nu ești timidăhee hee. E din propria experiență! Nu știu dacă îți place ideea mea, dar eu am dat doar un sfat, folositor sau nu, tu alegi!