| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Ati castigat o calatorie in spatiu big grin pentru 2 persoane pe durata unui an, trebui sa luati cu voi un membru TPU, dar de sex opus big grin! Pe cine luati si ce va propunetii sa facetii timp de un an in spatiu cu acea persoana?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, pe tine te las sa pleci cu bro, stiu ca asta iti doresti tongue
eu plec cu ursulika, pe noi nu ne vrea nimeni...
@ursulika, deci? cu ce crezi ca ne putem ocupa timpul pe acolo? ce idei ai? laughing

39 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu il voi lua pe Sensei-Bro:. stiu ca se descurca la tot ce facehee hee...heyy, nu va ganditi la prostiilaughing

| Barajag a răspuns:

@adriana_sw33ty:eu zic sa nu fii calica si mai bine il impartimlaughing

| Barajag a răspuns:

@adriana_sw33ty:ori il intrebam pe Bro, ori dam cu banul, din doua unalaughing

| Barajag a răspuns:

@nekane:daca adriana_sw33ty nu mi l da pe Bro, ma iei pe mine?laughing...promit ca sunt cumintehee hee

| Barajag a răspuns:

Nekane:lasa draga mea, macar sa fim noi singure si atunci sa vezi cum ne vin cele mai nastrusnice ideilaughing

| Barajag a răspuns:

@nekane:iti dai seama ce o sa iasa?laughing... un an de zile, se vor satura aia de romani in spatiu, daca o fi cineva pe acolo bineinteleshee hee

| Flav a răspuns:

Adriana_sw33ty - ai atatea comment-uri la intrebarea asta, mai ceva ca o fetita de 10 ani care tanjeste dupa un desen animat. Valabil si pentru. ceilalti care au transformat intrebarea in chat. Doar atat stiti sa faceti.

| Vizitiul a răspuns:

Super misto, tind sa cred ca este totusi un nivel destul de scazut in zona, dar ne conformam, iar voi visati.

Răspuns utilizator avertizat
| adriana_sw33ty_angy explică:

@ursulika fara suparare dar pe @bro il iau eu big grin....deja pregateste bagaju in dormitor rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@bubulina si ce mai zici altceva? whistling

| adriana_sw33ty_angy explică:

@ursulika eu zic sa-l intrebam pe el.pe cine alege big grin... dam cu banu laughingrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane hmmm thinking da cu conditia sa ma iei pe mine big grin... ce zici?batting eyelashes
@bubulina deci sa fie clar de la inceput ...pe @bro il iau eu big grin...hee hee

| adriana_sw33ty_angy explică:

@ursulika sa-l intrebam big grin...

@broooooooooooooooo... iuhhhhhhhhhhhhhuuuuuuu! unde esti? la apel rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane saru'mana big grin ...eu ma duc sa fac bagaju tongue... iau si pizza big grin...rolling on the floor daca mai are bro dinti sa pape pizza rolling on the floorrolling on the floor asta de la "cafeaua" aia rolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

@nekane oare ce am putea face? thinking rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy explică:

Ia ia ia ia...stati putin...thinking nu-mi convine! no talking pai eu as vrea sa-l iau si pe bro si pe shin si pe critic .si pe nony si pe flav si pe bent si pe enigma si pe otonis si pe nicunebunu si pe SoftCristi...big grinbig grinbig grinbig grinbig grin: oare nu se poate? big grinbig grinbig grin sigur gasim noi ce sa facem rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Pho3nix a răspuns:

Pfoi baieti.
Ce se mai bat fetele pentru voi.

| Pho3nix a răspuns:

@JoJo

Poi da...sunt de acord laughing.
Iau racheta si mergem laughing...
Conduc eu devil.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Probabil psiholoaga, ca ea era cu gandurile nebune, si oricum pana atunci sunt si major. laughing)

| BUBULINA a răspuns:

@adriana_sw33ty si @ursulik
2 se cearta al treilea castiga
ha ha ha

| BUBULINA a răspuns:

Offf
grea decizie
nu stiu ce sa aleg
ca am mai multi prieteni aici pe TPU
pai l-as luta pe Bro, enigmuta mea si pe Gregory

| inna a răspuns:

Eu l-as lua... dar el ar venii?hee heelaughing

| JoJo a răspuns:

Pe Pho3nix...gasim noi ce sa facem timp de un an, de preferabil clatite si gogosilaughing ce stim noi mai binelaughing
Le dam si extraterestrilor nicio problema, sa nu ne acuze ca le invadam spatiu'degeabalaughing
Sa vedem ce zice Clau acumsmug

| viatadecacatt a răspuns:

Il iau pe amibotea laughing)smug

| St!L a răspuns:

Wow...Asta suna chiar bine!
Imi e foarte greu sa aleg pe cineva de pe TPU, ma inteleg bine cu multi de aici, dar oricine ar fi as face numai lucruri trasnite...hee hee

| Gregory a răspuns:

Buna! Eu as lua-o pe Cami sau pe Bubulina... iar de facut gasim noi ce sa facem happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iau pe @enigma imi citeste maxime si cugetari, la ce va asteptati?